Teade

Collapse
No announcement yet.

Ps3 ühendamine telekaga, HDMI juhtmega

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Ps3 ühendamine telekaga, HDMI juhtmega

    Ühendasin Ps3 HDMI juhtmega aga nüüd lööb vahepeal pildi halliks virvendavaks ja siis saab edasi toimetada aga see jama on iga sekundi järel umbes.
    Nt Video ja dispaly settingutes ei luba resot muuta, automaatselt 576 peal.
    Proovisin seda varianti ka, et alguses sisse lülitades teeks kolm piiksu ja pärast uuesti sisse lülitada aga ikka ei midagi.

    Ja telekal, kui panen otsima, kas leiab HDMIga ühendatud seadmeid, siis näitab, et ei leia.

    RCA juhtmetega töötab ilusti, aga sooviks paremat pildikvaliteeti.

    Telekas on Sony Bravia KDL-37P30xx

    #2
    Vs: Ps3 ühendamine telekaga, HDMI juhtmega

    hmm , mul oli ka midagi sarnast jama vahepeal , aga asi oli mul kaablis . Ps3 jama see olla ei saa , kuna see ju lükkab ise peale sisselülitust mõne sekundi pärast outputi HDMI peale..

    Ja 37" Bravia peaks olema ju FullHD-s kui ma ei eksi. Äkki analoog antenn on teleka taga mis võiks segada ? Või siis sul unusid RCA-d koos HDMI-i ga teleka taha ?

    Video seadete poole pealt on Ps3 suht nigel jah :/

    3 piiksu on mu meelest aint selle tarbeks ,et kui Ps3 on HDMI peal ja tahad videot tagasi RCA-de peale, aga HDMI kaabel puudub ja ei saa sedasi Ps3 OP süsteemis muudatusi teha. .

    Comment


      #3
      Vs: Ps3 ühendamine telekaga, HDMI juhtmega

      Esmalt postitatud riho888 poolt
      hmm , mul oli ka midagi sarnast jama vahepeal , aga asi oli mul kaablis . Ps3 jama see olla ei saa , kuna see ju lükkab ise peale sisselülitust mõne sekundi pärast outputi HDMI peale..

      Ja 37" Bravia peaks olema ju FullHD-s kui ma ei eksi. Äkki analoog antenn on teleka taga mis võiks segada ? Või siis sul unusid RCA-d koos HDMI-i ga teleka taha ?

      Video seadete poole pealt on Ps3 suht nigel jah :/

      3 piiksu on mu meelest aint selle tarbeks ,et kui Ps3 on HDMI peal ja tahad videot tagasi RCA-de peale, aga HDMI kaabel puudub ja ei saa sedasi Ps3 OP süsteemis muudatusi teha. .
      Mul oli jah analoog antenn telku taga aga ei muutunud midagi paremaks, kui selle eemaldasin.
      Nii et siis variant, et asi kaablis. Sain selle mänguga kaasa ja kõik võib olla. Silmaga nähtavaid vigastusi pole. Kas seda korras olekut on võimalik kodusel teel kontrollida, või peaksin uue hankima lihtsalt?

      Comment


        #4
        Vs: Ps3 ühendamine telekaga, HDMI juhtmega

        kodusel teel oleks vist aint nii võimalik kui sul oleks DVI üleminek olemas, sis sa saaksid arvuti ja teleka vahele kaabli panna ja vaadata kas töötab . aga sa mingi teise HD teleka taga pole proovinud ps3-e ja seda HDMI kaablit ?

        Comment


          #5
          Vs: Ps3 ühendamine telekaga, HDMI juhtmega

          Ei ole FullHD on HD ready.
          Ühe telku taga olen proovinud veel seda sama juhet ja aparaati, samamoodi jamas.

          Aga resot ei lubagi muuta, ainult 576p.


          https://www.osta.ee/10694006

          https://www.osta.ee/10651617

          Mis te nendest kaablitest arvate? Või peaks kallimaid vaatama?

          Comment


            #6
            Vs: Ps3 ühendamine telekaga, HDMI juhtmega

            Osta HDMI 1.3 kaabel
            http://oomipood.ee/?t=k_ki&i=CABLE-557%2F1.5

            Comment


              #7
              Vs: Ps3 ühendamine telekaga, HDMI juhtmega

              Kõige imelikum on minu meelest see ,et 576p on ju minu meelest RCA reso. Kuidas ta saab seda HDMI all üldse näidata.

              Ma ostsin 250.- kaabli ja töötab väga hästi . Kas ps3 paks versioon toetab üldse 1.3 HDMI-d või pole seal vahet ?

              Kas seal video optionsite all , kus on igast output valikud . Kas sealt alt ei saa HDMI-d muuta kudiagi ?

              Comment


                #8
                Vs: Ps3 ühendamine telekaga, HDMI juhtmega

                Ma sain nüüd korda.
                Ostsin 199.- uue kaabli ja kõik funksib nagu vaja

                Lasin müüjal omale selle poe kõige kallima juhtme pähe määrida mingi 1.3 B

                Comment

                Working...
                X