Teade

Collapse
No announcement yet.

Probleem Harmony 895 ja Elioni digiboxiga (Amino 110)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Probleem Harmony 895 ja Elioni digiboxiga (Amino 110)

    Sai soetatud Harmony 895. Kõik tundus super. Peale õhtust installi kui kõik tööle sain mõtlesin, et nii lihtne see ongi ja nii jääbki. Hommikul kui proovisin puldile sisendada, et sooviks telekat vaadata, siis kõik toimis peale Elioni digiboxi. See ei saanud millestki aru. Ei läinud enam tööle. Nüüd olen täheldanud, et digibox ei tahagi reageerida - paremal juhul käima läheb, kuid kanaleid ei vaheta. Alguses ergutasin digiboxi (amino) originaalpuldiga, nagu mõjus. Nüüd olen aga aru saanud, et pärast teatavat aega (näiteks 3-5 min) hakkab kõik nagu ise enesest toimima - kanalid vahetuvad ja ka kõik muud nupud reageerivad Harmony peal. Tal oleks nagu aega vaja. Olen proovinud digiboxi asukohta muuta, kahte boxi omavahel vahetada - tulemus on null. Samas kui teen boxie restardi - (toide), siis hakkab nagu kohe toimima.

    #2
    Vs: Probleem Harmony 895 ja Elioni digiboxiga (Amino 110)

    lohutuseks võin öelda, et ... suht samad sümptomid ka siinpool nii harmony 525ga kui ka orig pultidega (paremini töötab vana ümaramate vormidega orig pult)

    Comment


      #3
      Vs: Probleem Harmony 895 ja Elioni digiboxiga (Amino 110)

      Esmalt postitatud suspert poolt
      ...Nüüd olen aga aru saanud, et pärast teatavat aega (näiteks 3-5 min) hakkab kõik nagu ise enesest toimima - kanalid vahetuvad ja ka kõik muud nupud reageerivad Harmony peal. Tal oleks nagu aega vaja...on null. Samas kui teen boxie restardi - (toide), siis hakkab nagu kohe toimima.
      Lülitad sisse televiisori ja Amino ning Amino hakkab puldile reageerima alles mõne minuti pärast?
      Kas nii originaalpuldi kui ka Logitechiga käitub ühtemoodi?
      Mis marki on televiisor?
      Kas koos teleka ja digiboksiga lülitad veel midagi toas sisse?

      Loogika ütleb, et miski segab (ajutiselt?) Amino infrapuna vastvõttu.

      Kui Amino ja puldiga teise tuppa koliksid, kas siis on ka viivitus puldile reageerimises?

      Comment

      Working...
      X