Teade

Collapse
No announcement yet.

.vob .dv-ks

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    .vob .dv-ks

    probleem järgmine:

    olemas canoni dvd-le salvestav kaamera ning Mac. materjal oleks tarvis kuidagi töödeldavaks saada, kuid pole seni leidnud midagi, mis suudaks .vob failid .dv formaati keerata. õigemini, olen midagi leidnud, aga need panevad kvaliteedile jõhkra matsu.

    lahendus 1: mingi progejupp, mis asja ära ajaks?

    lahendus 2: on olemas mingid konverterboksid, mille abil seda teha on võimalik (ehk siis kaamerast tulev analoogsignaal boksi ning sealt edasi arvuti FW sisendisse. võiks ju toimida?

    küsimus: omab keegi vastavat kogemust ning töötavat lahendust? mida rohkem ma ringi vaatan, seda rohkem mulle tundub, et üle usb konverteeritavad lahendused ei päde...
    __________________________________________
    võimatuid asju pole olemas. need võtavad lihtsalt kauem aega.

    #2
    Vs: .vob .dv-ks

    Kas MAC-i enda vahendid ei aita?
    Näiteks iMovie ei oma taolist võimalust?
    Vajadusel võid .vob ümber nimetada .mpg-ks. Juhuks, kui programm arvab, et VOB on tema jaoks võõras asi.

    Comment


      #3
      Vs: .vob .dv-ks

      iMovie ei tunne vobi ära. ümbenimetamisest polnud ka paraku abi, ja mul on tunne, et mpeg ei ole ka talle söödav, selles kogu häda ongi. kõige kuradim on see, et mac ei võta väikses mõõdus plaati sisse, mistõttu tuleb mul teises masinas plaadilt failid kopida, siis nad ümber tõsta ja edasi mängida. masendav.
      __________________________________________
      võimatuid asju pole olemas. need võtavad lihtsalt kauem aega.

      Comment


        #4
        Vs: .vob .dv-ks

        Otsinguga tuli selline asi välja: http://mac.softpedia.com/get/Video/Drop2DV.shtml

        Comment


          #5
          Vs: .vob .dv-ks

          d2d ongi üks neist variantidest, mis kvaliteedi täielikult peeti keeravad. kusjurues, eriti jabur on, et mu arvuti väidab, et mul pole mpeg-iks renamemiseks piisavalt õigusi (?!?!) eriti jabur... ja ei lasegi seda teha.
          __________________________________________
          võimatuid asju pole olemas. need võtavad lihtsalt kauem aega.

          Comment


            #6
            Vs: .vob .dv-ks

            niih, kopi-rename abiks. aga vahet pole, kas ma kasutan mpeg või dv laiendit, programmi neid importida ei saa. samas, teisest kaamerast imporditud asjad teeb ilusasti dv-ks ja neid sööb nagu vanemat sorti vällamaa miis.
            __________________________________________
            võimatuid asju pole olemas. need võtavad lihtsalt kauem aega.

            Comment


              #7
              Vs: .vob .dv-ks

              teema endiselt püsti. muide, kas kellelgi on kogemust EasyCap vidinatega?
              __________________________________________
              võimatuid asju pole olemas. need võtavad lihtsalt kauem aega.

              Comment


                #8
                Vs: .vob .dv-ks

                Pisut vana teema aga olin isegi sama probleemi ees. Lahenduseks ostsin uue HDTV kaamera ja pole Maciga probleemi.
                Forget the net. Switch on the set. Warm it up slow and go. Light the tubes, bask in the glow. Surf shortwaves on your old radio.

                Comment


                  #9
                  Vs: .vob .dv-ks

                  Kaasasolev dvd-pleier oskab dvd-d mängida kyll. Igasuguseid muid (mpeg sh) mängin VLC-pleieriga, paljast vob-i pole proovinud, aga winduse masinates mängis, miks nyyd mitte.

                  Comment


                    #10
                    Vs: .vob .dv-ks

                    Mängib VOBi nii VLC kui QT probleemideta.

                    Lahendus 2) võib mingi tulemuse anda kuid kas kvaliteet säilib piisav, ei tea enne kui proovitakse. Softiks sel juhul võiks kasutada EyeTV'd, selle väljundformaatide hulgas on nii DV kui HDV (720/1080). EyeTV saab osta koos sisendmooduliga Terrateci valikust ca 1300.- eest, lisaks saab siis vaadata ka Eesti DTV vabu kanaleid (ja satti).
                    viimati muutis kasutaja OSX; 20 m 2009, 09:42.
                    Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                    Konfutsius

                    Comment

                    Working...
                    X