Teade

Collapse
No announcement yet.

reklaamipausid teleris

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    reklaamipausid teleris

    tere, kas reklaamipausiga kaasnevad mingid koodid mida kasutades saaks teha jubina millega reklaami ajaks ntx heli maha tõmmata

    #2
    Kui ma nüüd udu ei aja siis mujal maailmas jah sellised koodid on, kas ka Eestis, ei tea...
    Sex, drugs & rock'n'roll -- need kolm sõna elavad igavesti!

    Comment


      #3
      igatahes heli muutub reklaami ajal valjemax.....

      Comment


        #4
        igatahes heli muutub reklaami ajal valjemax.....
        Jah aga seda heli ei keera valjemaks mitte telekas, vaid saatekeskus vms. See on tehtud selleks nii et sa ikka kindlasti reklaami kuuleksid

        Minu telekal on olemas optioon (AVL oli vist nimi), mis peaks reklaamide ajaks hääle maha keerama, kuid kahjuks see ei tööta. Ei teagi kas minu teleka viga või lihtsalt eestis siuke systeem ei toimi.

        Comment


          #5
          Meie programmidega seda infot ei edastata. Aastaid tagasi ostetud videomaki juhendis oli kirjas, et makk on võimeline eristama mingeid koode, eeskätt saate alguse ja lõpu koode. Nt. kui saade algab plaanitust hiljem või ületab märgitud saateaja kuid kas ta makile salvestades reklaamid välja jätab, vajab täpsustamist. Eesti kanalid mingeid sarnaseid signaale küll ei edasta. Teletextis edastasid seda Saksa kanalid küll. Reklaami edastamise blokeerimise signaali telejaama poolsesse olemasollu kahtlen, sest see on ju nende raha kuid olen kuskilt kuulnud, et mingit moodi on püütud küll seda reklaami ignoreerida.

          Comment


            #6
            Nii, kui mu informaatorid ;D udu ei aja, siis pidi asi olema nii, et need saatealguse,- lõpu, ja reklaamipausi koodid on euronõuetega nõutud, aga meie targad riigiisad said sellest lahti, lubades euromeestele, et analoogTV lõpetab õige kohe oma eksistentsi Eestis.
            Sex, drugs & rock'n'roll -- need kolm sõna elavad igavesti!

            Comment


              #7
              lubades euromeestele, et analoogTV lõpetab õige kohe oma eksistentsi Eestis.

              Mnjah muud ei ole kui digi ja digi. :-/

              Kui sa ei ole digitaalne, siis sind ei ole olemas. ;D

              Comment


                #8


                Jah aga seda heli ei keera valjemaks mitte telekas, vaid saatekeskus vms. See on tehtud selleks nii et sa ikka kindlasti reklaami kuuleksid

                Minu telekal on olemas optioon (AVL oli vist nimi), mis peaks reklaamide ajaks hääle maha keerama, kuid kahjuks see ei tööta. Ei teagi kas minu teleka viga või lihtsalt eestis siuke systeem ei toimi.
                Ega ei keeratagi heli valjemaks ,vaid hoopis kompressitakse koledamal kombel ära (siis tundub, et on valjem) Seevastu filmides on heli reeglina kompressimata (et pauk kõva oleks ja sosin vaikne oleks). AVL-i kasutada ei soovita, sest see rikub heli dünaamika ära ja reklaami puhul nagunii sellest kasu pole,sest see võtab signaali vist tippväärtuste järgi..
                ..teisele kanalile kõpsutamisest kah kasu pole, sest nagu kokku lepitud on kõigis reklaam samaaegselt
                Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                Comment


                  #9
                  Mul küll kunagi ammu videomakil töötas see asi. Lõpetas lindistamise õigel ajal ära, reklaami alguses, aga siis ei hakkanud enam uuesti lindistama, peale reklaami lõppu. Peale iga reklaami kadus ka ~10 min filmi.

                  Comment


                    #10
                    Elektroonikud pange siis pead tööle - igal kanalil on olemas algus- ja lõpu(kujundus)kaader + "nurgas" olev logo mida rekl ajal pole. Ja ma tean, et seda on edukalt ära kasutatud - konstrueeritud "must kastike" saab muutusest aru ja siis lülitatatakse videot seisma või käima.

                    Ja üks variant tuleb peagi kõne alla - siis kui on seaduse tasemel paigas kui pikk võib rekl olla ja kui pika aja tagant. Siis progred programmkella mis lülitustega tegeleb. Nii, et elektroonikud-nutikad - Teid ootab ees suur tööpõld ja varsti uue maja ees uus auto ootamas

                    Comment


                      #11
                      Ma arvan ka, et tasuks ehitada! Äkki saaks helinivoo muutumise järgi asja kätte? Keskmistada ära ja siis peaks võiks olla küll - reklaam on alati meeletult kõva mölaga. Hakkab katsetama...
                      - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                      - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                      Comment


                        #12
                        mõnus oleks seda teha ilma teleri sisse ronimata...ja kui eelmisest suurem keskmine helinivoo, blokeerib ntx IR kaudu valjukad...aga kui reklaam lõpeb, mis siis asja norm-ks tagasi tooks?
                        või videosign-s teatud pildi logoga nurk salvestada prosesse ja siis lasta sellel pidevalt logo olemasolu tsekata (eeldades et reklaami ajal logo ei kuvata), salvestada saaks iga kanali näidised...läheb vist liiga mägedessse....

                        Comment


                          #13
                          see vidin võiks scardi otsas istuda ja reguleerida väljuvat heli, et säilitada tema universaalsus?
                          paljud üldse läbi võimenduse telerit vaatavad?
                          KES SOOVIB, SEE PROOVIB

                          t-linespeakers.org

                          Comment


                            #14
                            ntx heli maha tõmmata
                            Tuleb lähtuda mitte heli tugevusest vaid kõrgusest. See ju päris lihtne, kui üks arvutiront kasutada. Igasuguseid kõnetuvastusprogesid olemas. Reklaami alguses vist enamasti mingi kõll :-/ Õpetad siis need arvutile selgeks ja paned ta vastavalt toimima. Lihtsaim on siis kogu sound helikaardist läbi lasta, ei pea mingeid täitureid portide külge hakkama ehitama. Jama on siis kui neid kõlle rohkem kui kaks korda lastakse :-X Pole täpselt kuulanud, mis seal toimub... hea põhjus kohe telku vaatamiseks... ;D

                            Comment


                              #15
                              Just! Kutsun kõiki üles reklaame jälgima ja tähelepanekuid tegema. Et mis erineb saatest jne.
                              Arvuti kasutamine on küll kaval mõte aga vist liiga mürarikas (vendid) ja naljakas ka kui telku all minngi kolakas lesib. Ehk saaks mõne kontrolleriga hakkama?
                              - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                              - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                              Comment

                              Working...
                              X