Teade

Collapse
No announcement yet.

Samsung LCD TV LE32A557 pilt kaob

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Samsung LCD TV LE32A557 pilt kaob

    Telekas Samsung LCD TV LE32A5574 kuud vana, täna hommikul hakkas jamama - peale sisse lülitamist on pilt ca 0.3 sekundit ja siis pilt kaob, hääl on ok. Lihtsalt must ekraan. Olen proovinud korduvalt, ikka sama jama. Kas keegi oskab valgustada, on see mingi levinud viga?

    #2
    Vs: Samsung LCD TV LE32A557 pilt kaob

    Proovi eest ekraani lambiga valgustada ja vaata iga nurga alt, ehk taustavalgustus andis otsad.

    Comment


      #3
      Vs: Samsung LCD TV LE32A557 pilt kaob

      Aitäh, aga pole näha midagi - lihtsalt must ekraan... Ja jälle 0.3 sek pilt tuleb peale lülitamist ja siis kaob.

      Comment


        #4
        Vs: Samsung LCD TV LE32A557 pilt kaob

        Esmalt postitatud elmarklaas poolt
        Aitäh, aga pole näha midagi - lihtsalt must ekraan... Ja jälle 0.3 sek pilt tuleb peale lülitamist ja siis kaob.
        mul samsung le32s62 vist ja sama jama,kuskil 0,5sec pilti ja siis must pilt,hääl jääb..ei oska keegi siis midagi pakkuda?

        Comment


          #5
          Vs: Samsung LCD TV LE32A557 pilt kaob

          Ju ei ole tegu tüüpveaga (või teadaoleva tüüpveaga) ja meil siin pole palju selgeltnägijaid, kes oskaks ainult margi järgi öelda, mis viga on. Peab keegi ikka sisse piiluma ja uurima, mis karul kõhus valu teeb, et pilt eest ära.

          Comment


            #6
            Vs: Samsung LCD TV LE32A557 pilt kaob

            Esmalt postitatud Eggy poolt
            Ju ei ole tegu tüüpveaga (või teadaoleva tüüpveaga) ja meil siin pole palju selgeltnägijaid, kes oskaks ainult margi järgi öelda, mis viga on. Peab keegi ikka sisse piiluma ja uurima, mis karul kõhus valu teeb, et pilt eest ära.
            aga mis oleks võimalikud variandid?

            Comment


              #7
              Vs: Samsung LCD TV LE32A557 pilt kaob

              Töövahetuse alafoorum näiteks.

              Comment


                #8
                Vs: Samsung LCD TV LE32A557 pilt kaob

                Kui on olemas oss, vaata ület kõik toitepinged. LCD moludes oli tihti nii, et mõne toite silukonde kutu ja pinge pulseeriv. Ja pilt tuli ja läks nagu parasjagu juhtus.
                Taustavalguse inverteri viga on muidugi tüüpilisem.
                - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                Comment


                  #9
                  Vs: Samsung LCD TV LE32A557 pilt kaob

                  Esmalt postitatud felch poolt Vaata postitust
                  Kui on olemas oss, vaata ület kõik toitepinged. LCD moludes oli tihti nii, et mõne toite silukonde kutu ja pinge pulseeriv. Ja pilt tuli ja läks nagu parasjagu juhtus.
                  Taustavalguse inverteri viga on muidugi tüüpilisem.
                  Kondekad näevad kõik väga kenad välja (mul kaks sellise veaga LCD-d).

                  Mismoodi (kust) ma neid toitepingeid üle vaatan,st kust ma tean, millised nad olema peavad? Tester mul on :-)

                  Ja mida saabteha taustavalguse inverteriga (ja milline see on)?

                  Comment


                    #10
                    Vs: Samsung LCD TV LE32A557 pilt kaob

                    Tester ei näita pulsatsiooni ära, ostsilloskoop peab olema. Korras pinge on sirge joon, pulsatsiooniga ehk rikkis kondega pinge joon lainetab.

                    Taustavalgustuse inverter on taustalampide toiteplokk. Saab ka parandada, tavaliselt vahetatakse välja.
                    73lpiC3kCzI 1hz9KtdUAoU FHo6rXLHNTU
                    ATiP1pN4XeM

                    Comment


                      #11
                      Vs: Samsung LCD TV LE32A557 pilt kaob

                      Esmalt postitatud bJako poolt Vaata postitust
                      Kondekad näevad kõik väga kenad välja (mul kaks sellise veaga LCD-d).

                      Mismoodi (kust) ma neid toitepingeid üle vaatan,st kust ma tean, millised nad olema peavad? Tester mul on :-)

                      Ja mida saabteha taustavalguse inverteriga (ja milline see on)?
                      Ühe LCD teleri taustavalguse lugu

                      Comment


                        #12
                        Vs: Samsung LCD TV LE32A557 pilt kaob

                        Tere.
                        Kui on garantii siis viige garantiise.Tuleb odavam.

                        Comment

                        Working...
                        X