Teade

Collapse
No announcement yet.

Scart või midagi sellist vene telerile

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: Scart või midagi sellist vene telerile

    võib teha ka säästusisendi.selleks tuleb raadiokanal blokeerida ja anda audio ja videosignaal otse heli ja värvikanalisse.kui soovid aga ka tv saateid vaadata,siis pane blokeerimiseks sobiv tumbler.
    kroonilisest laiskusest sai seda kunagi ammustel aegadel tihti teha,ja tulemus oli küllaltki viisakas.

    Comment


      #17
      Vs: Scart või midagi sellist vene telerile

      suured tänud, ma hakkan nüüd meisterdama, eks siis paistab, mis asjast saama hakkab Muidu, mis asi VD3 juures paremal on?

      Comment


        #18
        Vs: Scart või midagi sellist vene telerile

        Esmalt postitatud viirusboy poolt
        Muidu, mis asi VD3 juures paremal on?
        See on klemm nimega tau ehk sünkro ajakonstandi muutmiseks. Sealt dioodi jalalt läheb juhe sünkrolisamoodulisse kohta, kus sama tähis on. Põhimõtteliselt võid panemata jätta.
        73lpiC3kCzI 1hz9KtdUAoU FHo6rXLHNTU
        ATiP1pN4XeM

        Comment


          #19
          Vs: Scart või midagi sellist vene telerile

          sa otsi veel mõni selline telekamäng, seal sees on modulaator olemas.

          Comment


            #20
            Vs: Scart või midagi sellist vene telerile

            Telekamänge ma selle pärast lõhkuma ei hakka... Aga modulaatorite teema pealt, mida tähendavad MB ja BB ploki jalgade küljes? seal on ka V (video), A (audio) kolm G'd (ground). Ja siis on MB ja BB. Mis sinna võiks käia?

            Comment


              #21
              Vs: Scart või midagi sellist vene telerile

              Enamus videomakke peaks saama ju komplektsena ka ilusti modulaatorina kasutada, ei pea igast leiutamisega tegelema, kui just ei taha.
              Abiks arvutustel: Oomiproge, Võimuproge
              Kahtled mõne muusikapala/albumi kvalikteedis? Ei kõla nagu päris nii? Hajuta viimased kõhklused programmiga AudioVisualizer !

              Comment


                #22
                Vs: Scart või midagi sellist vene telerile

                Tean, Esialgu ma vaatasingi dvdsid läbi videomaki. Sellel aga nõme asi et 5 minti tagant on auto-off.

                Nii, see selleks. Kuna teleril oli toru suht läbi, sebisin uue teleka. Sellel pal plokki ei olnud sees, aga toru paistis olema korralik ja välimus oli ka ilusam, kui teisel. Tõstsin siis vanast telekast pulikad ümber ja tekkisid kohe probleemid. Esmalt on heli lännu. Väga vaikselt mängib. heli peab olema põhja keeratud et midagi kuuleks. Ja teine viga on see, et pildil on mingid kahtlased värvivarjundid. Raamatut uurides peaks ma igale poole ossi kinnitama, aga kuna mul seda ei ole, siis et kas on võimalik kuidagi muutmoodi neid vigu eemaldada?? Tegin mõned pildid ka, et näeksite, milline probleem on. Vanas kastis oli kõik korras!







                Kui keegi aidata ei oska, pole ka hullu, sest teler mul siiski hetkel ajutine. Unistus on saada kuskilt samasugune, nagu antud pildil paremal pool. Tegu siis 700-seeria tüüpi lampidega värvikas.

                Kellel leidub sellist, võiks pakkuda

                Comment


                  #23
                  Vs: Scart või midagi sellist vene telerile

                  Kui ma oma kolahunnikus ringi tuhnin,siis mul peaks mingi kümmekond valmis videosisendi plaati olema....kui keegi veel huvi tunneks,siis hakkan otsima...
                  Vana helitehnika remont Pärnus

                  Comment


                    #24
                    Vs: Scart või midagi sellist vene telerile

                    oleks huvitatud

                    Comment


                      #25
                      Vs: Scart või midagi sellist vene telerile

                      esimese hooga leidsin 5 valmis videosisendi plaati....
                      Vana helitehnika remont Pärnus

                      Comment


                        #26
                        Vs: Scart või midagi sellist vene telerile

                        ja kuidas ma need sult kätte saaks ja mis hinnas need oleksid?

                        Comment


                          #27
                          Vs: Scart või midagi sellist vene telerile

                          Esmalt postitatud viirusboy poolt
                          Telekamänge ma selle pärast lõhkuma ei hakka... Aga modulaatorite teema pealt, mida tähendavad MB ja BB ploki jalgade küljes? seal on ka V (video), A (audio) kolm G'd (ground). Ja siis on MB ja BB. Mis sinna võiks käia?
                          Ma ühendasin selle 9V+ MB külge ,töötab küll. BB jätsin tühjaks.
                          "V" Panin Video.
                          "A" Panin Audio.
                          "G" Mul oli aint 1 G aga saad kinnitada selle ka varjestuse külge.
                          Ehitad generaatori , saad võimendi
                          Ehitad võimendi , saad generaatori

                          Comment

                          Working...
                          X