Teade

Collapse
No announcement yet.

Digi-tv

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Digi-tv

    Kas midagi on viga mu teleka või seadistusega, aga nendest õhus vabalt ringi liikuvatest eesti kanalitest näen ma eilsest ainult kahte kanalit: etv ja etv2. Panin teleka korduvalt uuesti digikanaleid otsima, aga näitab ikka ainult neid kanaleid. Teiste kohta ütleb "selected programme is not tuned". Oskab keegi öelda, milles asi võib olla? Üleeile oli veel kõik ok...

    #2
    Vs: Digi-tv

    Lisa ka tegevuse asukoht ja töövahendid: Kus asud, kust vaatad, mis telekaga (või digiseadmega), mis antenniga ja kaabliga (kuna ja kui pädev oli antenni ja kaabli paigaldus). Võimendid ja liitmis/jagamisfiltridki oleks olemasolu korral asjalik ära loetleda.
    Näiteks Tartu Soinaste mastist pole küll ükski programm ära kadunud. Digi-tv foorumi andmetel pole ka mujal kuulda olnud, et oleks programmid maha võetud. Kui ühest mux-ist vähemalt kaks edastatavat programmi juba läbi tuleb, siis vastuvõtuantenni ei julgeks väga otseselt küll süüdistada, kuid kurat teab - kas programmide kadumine ühildus mõne viimastel päevadel toimunud ilmamuutusega? Tuul kangutas ja pööras ehk antenni, või tuiskas ja sulas lumevesi kuhugi... Mingite eriti halbade asjaolude kokkulangemiste korral võib anomaaliaid ikkagi esineda.
    Ehk rohkema info korral on kellegil teisel abistavaid ideid.

    Comment


      #3
      Vs: Digi-tv

      Asukoht Tallinn, Kristiine. Telekas Sony KDL-40W4000. Teleka taha on ühendatud Starmani digi-tv ja analoogkanaleid näitab mingi tavalise kaabliga. Starmani digit ei vaata aga ammu juba, sest selle kvaliteet ei kannata mingit kriitikat. Seepärast otsustasingi paar kuud tagasi tasuta kanaleid vaadata, sest need on palju paremad.
      Täna on aga seis sama, näitab ainult etv ja etv 2.
      Kui panen seadete alt teleka uuesti digikanaleid otsima, siis leiab need kirjade järgi üles küll, kuid tegelikult ei muutu midagi.

      Rohkem ei oska tehnika kohta küll midagi kirjutada.

      Aitäh, kui keegi nõu annab.

      Comment


        #4
        Vs: Digi-tv

        Aa, võibolla on oluline info see ka, et analoogkanaleid näen korralikult.

        Comment


          #5
          Vs: Digi-tv

          Milline antenn on ja kas tõepoolest oli nii, et üks päev näitas ja järgmisel enam mitte? Ma sain esimesest jutust nii aru. Antenn on küll oluline, aga programmid tulevad ju samast mastist.
          Pisut OT, aga digivärk: kas kellelgi on kogemusi Soome PlusTV kaardiga?

          Comment


            #6
            Vs: Digi-tv

            Seinast tuleb kaabel, mis läheb digiboksi ja digiboksi vcr august tuleb siis lühike kaabel otse telekasse.
            Oli nii jah, et üks päev enam kanaleid ei näidanud. Praeguseks hetkeks näen ma ainult etv-d. Eile näitas veel etv 2 ka. Keegi pole midagi surkimas käinud seal taga ja kõik kaablid on korralikult kinni.

            Kui neti kaudu abi ei leia, siis loodan, et keegi on nõus tulema ja sümboolse tasu eest üle vaatama ja asja korda ajama.

            Comment


              #7
              Vs: Digi-tv

              Kaablid ja värgid on kõik maks. 3 kuud vanad. Tegemist on kapremondi läbi teinud korteri ja uute liitumiste jms-ga. Midagi ei tohiks amortiseerunud küll olla.

              Comment


                #8
                Vs: Digi-tv

                Oh, püha paavian! Miks läheb digiboksist telekasse antennikaabel? Pane kas RGC või komponent või viimase variandina video. Kas digiboksi häälestus on OK? Ma kahtlustan, et seal digiboksi modulaatori ja teleka tüüneri vahel on mingi jama. Eriti segane lugu.

                Comment


                  #9
                  Vs: Digi-tv

                  Oioi, ma ise liiga tibi ja ei tea neid asju. :P Starmani tehnik pani need asjad ise paika siis, kui siin toimetas.

                  Lähen uurin asja nüüd siis.

                  Comment


                    #10
                    Vs: Digi-tv

                    Oled kindel, et need "vabad kanalid" õhust, st. väljast antennist tulevad?
                    Anna täpne boxi mark.
                    Starman olla oma kaabellevis (DVB-C) vigureid teinud.
                    http://www.digi-tv.ee/viewtopic.php?f=44&t=10638

                    Comment


                      #11
                      Vs: Digi-tv

                      Aa, ju siis ongi mingi siuke teema. Boxi mark on Humax CX-Fox CII (kui see nüüd see õige asi on, mis ma kirjutasin).

                      Vabad kanalid leidsin Digital Set-Up - Digital auto tuning - choose tv connection antenna/cable (valisin cable) - scan type full scan. Siis otsinguga leiab 110 kanalit (s.h. siis raadiojaamad ka) ja reaalselt näitab ainult etv-d. Mõni päev tagasi leidis siis ka veel teisi kanaleid.

                      Comment


                        #12
                        Vs: Digi-tv

                        tundub, et sul ikkagi dvb-c. starman pani kõik peale etv conaxi alla.

                        http://digi-tv.ee/viewtopic.php?p=108854#p108854

                        Comment


                          #13
                          Vs: Digi-tv

                          Ja mis ma nüüd siis tegema pean, et neid kanaleid uuesti näha?

                          Comment


                            #14
                            Vs: Digi-tv

                            See on Sul jah kaabel-tv box. Kui tahad nö. õhust püüda neid kanaleid, siis on Sul vaja boxi (või telerit), mis toetab DVB-T ja MPEG-4 .
                            Samuti peab olema oma antenn katusel. Mõnes kohas piisab ka toaantennist, või siis aknale pandud antennist.

                            PS. Osta märtsikuu "Tehnikamaailm". Seal on päris hea ülevaade maapealse digi-tv vastuvõtjatest.

                            Comment


                              #15
                              Vs: Digi-tv

                              Aga mu teleril peaks ju selline asi sees olema:

                              Eestis saadavatest paneelteleritest, mis peaks vastama ka nõudliku vaataja soovidele, on näiteks Sony KDL-40W4000, Panasonic TH-42PZ81E, Philips 42PFL5603H, Samsung LE40A676, 42LG5500 ja mõned teised hinnaga alla 20 000 krooni. Kõik need on FullHD (1920 x 1080) toega, sisseehitatud analoog- ja DVB-T HD tuuneritega, HDMI sisendi(te)ga ja toetavad nii MPEG-2 kui ka MPEG-4/AVC süsteemi. Paraku puuduvad meie kaubanduses odavama klassi MPEG-4 telerid. Loomulikult on võimalik tellida sobiv teler ka Euroopast, kus reeglina on hinnatase madalam.

                              Comment

                              Working...
                              X