Teade

Collapse
No announcement yet.

zoombox ja VGA väljund

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    zoombox ja VGA väljund

    On keegi katsetanud zoomboxi VGA out pesa, ma proovisin ja käis plõks ja 15" LCD oli surnud.
    Modelleerimises ja tootmises kehtivad:
    1. Avariikindel vooluring lühistab kõik teised.
    2. Transistor, millel on kiiresti toimiv kaitse, säästab kaitset, sulades kõigepealt ise.

    #2
    Vs: zoombox ja VGA väljund

    Vahepeal tahtsin kasutada koos CRT monitoriga, kui telekas ära lagunes, kuid ega see VGA ikka VGA ei ole, tavaline RGB, millel on 1 sünkro puudu ja monitor ainult virvendas.

    Comment


      #3
      Vs: zoombox ja VGA väljund

      Esmalt postitatud murphy poolt
      On keegi katsetanud zoomboxi VGA out pesa, ma proovisin ja käis plõks ja 15" LCD oli surnud.
      Mida iganes muul põhjusel sul see plõks käis.
      Katsetatud - töötab.
      Mõni viletsam monitor ei suuda võibolla 50Hz signaaliga sünkroniseeruda

      Comment


        #4
        Vs: zoombox ja VGA väljund

        Ma lihtsalt mõtlen et kas peaks starmanilt uue monitori sisse nõudma, boxiga esindusse minema ja paluma neil monitor taha pista, kui üle elab siis on minul sitt monitor kui ei muretsevad uue monitori ja parandavad dgiboxi ära.
        Modelleerimises ja tootmises kehtivad:
        1. Avariikindel vooluring lühistab kõik teised.
        2. Transistor, millel on kiiresti toimiv kaitse, säästab kaitset, sulades kõigepealt ise.

        Comment


          #5
          Vs: zoombox ja VGA väljund

          Esmalt postitatud murphy poolt
          Ma lihtsalt mõtlen et kas peaks starmanilt uue monitori sisse nõudma, boxiga esindusse minema ja paluma neil monitor taha pista, kui üle elab siis on minul sitt monitor kui ei muretsevad uue monitori ja parandavad dgiboxi ära.
          Proovi nalja pärast mõne vana juustu crt-ga. Vaata mis siis saab,ega kahju ju poleks.
          otsija

          Comment


            #6
            Vs: zoombox ja VGA väljund

            Ega nii naljalt pilt ei tulegi. Tuleb kuskilt menüüst rgb lubada ja komponent keelata. Samuti vist peab pildi reziim olema 576P.

            Martin@sai kunagi pildi ette aga hetkel ei viitsi minna katsetama .
            Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

            Comment


              #7
              Vs: zoombox ja VGA väljund

              Arvutimonitorile saab Zuumboksist (ainult HD-variant) monitoriväljundist pildi ette, kui:

              1) Seaded> SD-videoväljund> CVBS, ja
              2) Seaded> HD-videoväljund> DSUB-RGB.

              3) P.STD nupuga valida 576p või 720i. (1080i sobib vaid väga uutele monitoridele.)

              DSUB-RGB ja YPbPr vahel saab valida ka P.STD nupuga, kui seda üle 3 sekundi all hoida.
              73lpiC3kCzI 1hz9KtdUAoU FHo6rXLHNTU
              ATiP1pN4XeM

              Comment

              Working...
              X