Teade

Collapse
No announcement yet.

Soovitage head toantenni Tabasallu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Soovitage head toantenni Tabasallu

    Elan esimesel korrusel tallinna külje all Tabasalus, õnneks küll mäe otsas.

    Mingi vana vene antenniga on ainult Kanal2 talutav, ETV- teoreetiliselt puudub ja TV3 on lumesadu!

    http://www.oomipood.ee/index.php?a_k...k&i=ANTANTTUBA

    Soovitage mis parim, või äkki pakute midagi mujal kuskil veel paremat...

    Võiks ju vabalt kaabli panna, aga milleks, ma väga vähe vaatan telekat, ja ainult tahaks eesti eluga kursis olla... Pevõi Baltiski Kanal ei koti!!!

    #2
    Vs: Soovitage head toantenni Tabasallu

    Esmalt postitatud Cyberdyne poolt
    Elan esimesel korrusel tallinna külje all Tabasalus, õnneks küll mäe otsas. Mingi vana vene antenniga on ainult Kanal2 talutav, ETV- teoreetiliselt puudub ja TV3 on lumesadu!
    http://www.oomipood.ee/index.php?a_k...k&i=ANTANTTUBA
    Soovitage mis parim, või äkki pakute midagi mujal kuskil veel paremat...
    Võiks ju vabalt kaabli panna, aga milleks, ma väga vähe vaatan telekat, ja ainult tahaks eesti eluga kursis olla... Pevõi Baltiski Kanal ei koti!!!
    Siin üks lihtne ja odav ilma võimendita "kombineeritud" antenn. Vardad on Tallinna Kanal 2 ja ETV jaoks, "detsimeeter-reha" on TV3'e ja kohaliku digi vastuvõtuks.

    Comment


      #3
      Vs: Soovitage head toantenni Tabasallu

      Ma ei tea aga mul see antenn koos võimendiga küll ei töötanud, kudagi jama oli, sai siis suurem ja ilma võimendita osteud ja pilt on ikka tiba kobedam. Isegi see kahe haruline kaasas olev oli parem.

      Comment


        #4
        Vs: Soovitage head toantenni Tabasallu

        Pigem tahaks ikkagi midagi võimuga ja korralikku, mul nagu selles suhtes vahet pole võin ka üle 250kr maksta, kui asi ikka väga hea.

        Aga ka mul pole sellesse metall moodustisse usku, mida siin odavalt soovitati...

        Comment


          #5
          Vs: Soovitage head toantenni Tabasallu

          Esmalt postitatud Cyberdyne poolt
          Pigem tahaks ikkagi midagi võimuga ja korralikku, mul nagu selles suhtes vahet pole võin ka üle 250kr maksta, kui asi ikka väga hea.
          Aga ka mul pole sellesse metall moodustisse usku, mida siin odavalt soovitati...
          See pigem plastmass kui metall. Sõltub olukorrast, mõnel juhul võib ka lihtne ja odav olla hea. Kas teletorni suunal jääb midagi ette ? Kui jääb midagi ette, siis on mõistlik ikkagi välisantenni kasutada. Odavad ja lihtsad võimendid ei pruugi meie oludes korralikult toimida - nn. odavate Poola restantennide probleemidest on palju kirjutatud. TV3 ja digi-tv (ETV, Kalev Sport, Luxe-TV ja Zuum paketi tasuliste kanalite) jaoks on vaja detsimeeter antenni. Mida pikem Yagi st. mida rohkem elemente (vardaid), seda parem. Parim võimendi olevat antenn ise.

          Comment

          Working...
          X