Teade

Collapse
No announcement yet.

Zuumboxi pilt mitmest telekast

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Zuumboxi pilt mitmest telekast

    Zuumboxil on teatavasti mitu väljundit. Näiteks HDMI läheks samas kõrval olevasse põhitelekasse, SCART kaabli ühendaks "musta kasti" (modulaatorisse), mille väljundi liidaks antennist tulevasse kaablisse ja vaataks seda pilti mõnes teises toas mingil TV kanalil. Siis peaks saama nn. põhitelekast samal ajal antennist vaadata kanal kahte ja kõrvaltoas MTV-Eestit. Kas see mõttekäik kannatab kriitikat ?

    #2
    Vs: Zuumboxi pilt mitmest telekast

    Põhimõtteliselt jah.
    Mina olen "musta kasti " asemel kasutanud tavalist videomakki.
    Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

    Comment


      #3
      Vs: Zuumboxi pilt mitmest telekast

      Üks vana ilma tüünerita videomakk mul kodus on. Kas see tähendab siis, et makk peab olema mahamängimise reziimis ja mehaanika kolistab ringi käia ?

      Comment


        #4
        Vs: Zuumboxi pilt mitmest telekast

        Makk lihtsalt puldist sisse lülitatud.
        Elektrooniku kassil on neli jalga: sisend, väljund, maandus ja toide.

        Comment


          #5
          Vs: Zuumboxi pilt mitmest telekast

          Kvaliteedilt parema tulemuse saaks kui video-audioväljund teise tuppa vedada (heli oleks üle RF´i nagu nii mono).

          Comment


            #6
            Vs: Zuumboxi pilt mitmest telekast

            Aga kui kasutada videomaki asemel modulaatorit http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_store.cgi?artnr=960-084
            kas siis saab stereo heli

            Comment


              #7
              Vs: Zuumboxi pilt mitmest telekast

              Esmalt postitatud vanemleitnant poolt
              Aga kui kasutada videomaki asemel modulaatorit http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_store.cgi?artnr=960-084
              kas siis saab stereo heli
              Isiklikult pole sellist modulaatorit näinud, mis sisaldaks stereo koodrit.

              Comment

              Working...
              X