Teade

Collapse
No announcement yet.

Philips ei mängi subtiitreid.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Philips ei mängi subtiitreid.

    Philipsi kodukino ei mängi DIVX filmi subtiitreid. Olen proovinud kõiki subtiitrite variante (.sub, .txt, .srt). Mõnikord harva mängib, kuid siis hakkab minuti pärast kohe tekst maha jääma. Setingute alt saab valida subtiitrite keelt, eesti keelt seal muidugi ei ole. Küsib keele koodi, mis see olla võiks? Kodukino on ostetud Eestist Euronics poest ja mõeldud ka divx filmide vaatamiseks.
    Kui on võimalik probleemi ise lahendada, siis oleksin abi eest väga tänulik.

    #2
    Vs: Philips ei mängi subtiitreid.

    Ei taha küll norida, aga see jutt on sama hea, kui helistada servisesse ja öelda, et minu mersul makk ei mängi, müüge mulle uus või tehke telefonitsi kindlaks mis tal viga on. Philipsil on samamoodi pikk ajalugu ja ämbriga mudeleid.

    Mark, mudel, tarkvara versioon? Kas sama film arvutis sama failiga töötab? Kas subtiitrifaili nimi on täpselt sama, nagu filmifailil? jne...

    Kui sa juba need andmed kokku saad, siis on mõistlik ka googeldada ja külastada DVD ja DivX'iga seotud foorumeid lisaks siinsele.

    Comment


      #3
      Philips ei mängi subtiitreid.

      Tegin läbi kõik siin foorumis mainitud katsetused: tõmbasin ja installeerisin uue softi, tegin masina regioonivabaks, kirjutasin plaadile täpselt ühesuguse nimega .avi ja .sub faili jne. Ei aita miski

      Comment


        #4
        Vs: Philips ei mängi subtiitreid.

        http://www.tevalo.ee/foorum/showthread.php?t=30899

        Jutt jummala õige. Ise softi vahetades ja pange lastes kaotab asi garantii, nagu nad väidavad. Aga väitlemisoskus on asi, mida tuleb arendada...

        Comment


          #5
          Vs: Philips ei mängi subtiitreid.

          Esmalt postitatud kellakägu poolt
          Mark, mudel, tarkvara versioon?
          Sageli hoitakse see miskipärast kiivalt saladuses ...

          Comment


            #6
            Vs: Philips ei mängi subtiitreid.

            Esmalt postitatud fjodor poolt
            Sageli hoitakse see miskipärast kiivalt saladuses ...
            Keniaalne!
            Condemn the hive.

            Comment

            Working...
            X