Teade

Collapse
No announcement yet.

Re: Dell 17" lühises

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Re: Dell 17" lühises

    Toitesild esiteks, siis demagneetimise PTC ehk. Ja muud toites olevad vidinad.
    Reatrans ei põhjusta toite kaitsme läbipõlemist.
    - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
    - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

    #2
    Toitesild - selles monitoris( d1025he) neli eraldi dioodi -on korras, transide all mõtlesin toite osas olevaid. PTC - kuidas ma seda kontrollida saaksin? Selles monitoris on siis kaks ptc tähistusega ja üks ntc tähistusega asjandus.

    Kui kellegil on skeemi oleks väga tere tulnud
    "Computers in future may weigh no more than 1.5 tons."(Popular Mechanics, 1949)

    Comment


      #3
      PTC-d saab kontrollida nii, et joodad ta välja. Kui suure kaitsme sa panid...4A on õige!
      - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
      - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

      Comment


        #4
        Vaata, kas see skeem sobib:
        ftp://ftp.datanet.ee/incoming/Monitor%20D...47S%20NOKIA.pdf

        Comment


          #5
          Jah kaitse oli plaadil kirjas 6,3 A ja PTC kontrollitud - viga ikkagi mujal. See on jah vist Nokia 447 analoog, kahjuks minu interneti ühendus IP tõttu dataneti sisse ei lase. Kui keegi saab võiks saata mailiga jaanusj@tac.ee
          "Computers in future may weigh no more than 1.5 tons."(Popular Mechanics, 1949)

          Comment


            #6
            Ma enam täpselt ei mäleta kuid kas seeal polnud mitte ülepinge kaitsmed (sellised keraamilise ketaskonde moodi asjad võrgulüüdiga paral.
            Mida tester näitab: kas lüüdi (300uF/400V) peal on lühis?
            - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
            - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

            Comment


              #7
              330MF 400V oli see mis üle lõi Jootsin ta maha ja kadus ära see pull. Praksus seest, aga testriga mõõtes ei näita midagi kahtlast.  Nii et jah viga käes. Suur tänu kõigile, kes viitsid aidata.
              "Computers in future may weigh no more than 1.5 tons."(Popular Mechanics, 1949)

              Comment


                #8
                Ja-jah! Minu "praktikas" sellist juhust veel polegi et võrgulüüt lühises. On küll punsunud ja 5* pikemaks paisunud eksemplare aga mitte seda!
                - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                Comment


                  #9
                  Ja-jah! Minu "praktikas" sellist juhust veel polegi et võrgulüüt lühises. On küll punsunud ja 5* pikemaks paisunud eksemplare aga mitte seda!
                  Remontisin ka üht telekat, mis oli 380V sisse saanud ja ainult vôrgulüüt oli lühises ( loomulikult jôudsin kôik ülejäänd jupid enne välja tinutada)
                  Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                  Comment


                    #10
                    Ega ta lühises otseselt ei olnudki ja pundunud ka mitte, aga ilmselt suurel pingel lõi lühisesse. Lihtsalt katse meetodil sain jaole. Muuseas väga hea pildiga see trinitroniga Dell.
                    "Computers in future may weigh no more than 1.5 tons."(Popular Mechanics, 1949)

                    Comment

                    Working...
                    X