Teade

Collapse
No announcement yet.

Probleem televiisoriga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Probleem televiisoriga

    Tervist, on üks probleem LG televiisoriga, millel video ( sh. audio ) sisend keeldub pilti näitamast. Teleri menüüdest mingid sellekohased seadmise võimalused puuduvad, ja arvuti tv-out, sealhulgas ka kaabel, on korras. On huvi, kas kellegil on ülaltoodud probleemi esinenud ning kui keerukas/kallis on selle probleemi kõrvaldamine ?

    #2
    Tõenäoliselt on su telekal Scart pesaga AV sisend?
    Algatuseks kontrolli selle sisendi olemasolu ja korrasolekut näiteks videomakiga.Scart pistiku korral on võimalik,et ta lülitub automaatselt AV sisendi peale,kui makk sisse lülitatakse,kuigi tavaliselt peaks seda teha saama ka puldist.Kui makiga töötab ja arvutiga mitte,siis on probleem mujal.
    Vana helitehnika remont Pärnus

    Comment


      #3
      Kui sa ainult arvutiga oled proovinud, siis olen ma kindel, et viga on arvutis. Ma ise mässasin asjaga terve päeva enne kui lõpuks pildi telerisse sain.

      Lisaks pean mainima, et audio sisend ei saagi pilti näidata.

      Comment


        #4
        Erki, ära nori >
        Mõte oli selles, et ei tööta ei video kui ka heli sisend.
        Ja nagu ma mainisin, arvuti TV väljund on korras, kuna tegemist on läptopiga, pole mul mingi probleem see kaenlasse võtta, ning kellegi juures järele proovida see.

        Comment


          #5
          Aga makiga pilt tuli? Äkki tõesti lülitub automaatselt ümber?
          Mõned videokaardid annavad TV-signaali alles siis, kui stardid masina koss telekaga (juhtmed ühendatud).
          - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
          - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

          Comment


            #6
            Automaatse ümberlülitsega sisendil võib olla ka selline asi,et ta tahab Scart pesa 8 kontakti peale saada lülituspinge,mis lülitab siis teleka AV sisendi peale.
            Vana helitehnika remont Pärnus

            Comment


              #7
              Muide, unustasin mainida, et televiisor on arvuti pilti näidanud. Probleem ilmnes alles mõni aeg tagasi. Ja videokaardil on niisugune hea omadus, et teda saab sunniviisiliselt TV peale ümber lülitada, ta ei vaja selle jaoks tuvastust, kas kaabel on taga või mitte. Ja nagu ma eelnevas postituses mainisin, on arvutiga kõik korras.

              Comment

              Working...
              X