Teade

Collapse
No announcement yet.

Arvuti yhendamine läbi VCR-i telekasse?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Arvuti yhendamine läbi VCR-i telekasse?

    Tere, Nimelt olen varem juba ühendanud DVD- mängija televiisoriga, kasutades vahepeal VCR-mängijat aga kas "arvuti yhendamisel läbi VCR-i telekasse kehtib sama jutt, või tuleb midagi muuta ? Ega katsetusel lühisesse ei aja ?

    Arvutist tuleks siis S-video, mis läheks VCR-i scart auku ja siis läheks kaabel VCR-i RF august -teleka Rf auku .-

    #2
    Vs: Arvuti yhendamine läbi VCR-i telekasse?

    Videomaki SCART-s ei ole tavaliselt S-Video sisendit kui pole just S-VHS mängija. Sul on ju tavaline VHS makk?
    Siis pead arvutist videoväljundi seadma Composite signaali andma ja (oleneb kaardist) kasutama ka Composite juhet. Videokaardi seadetes saab seda muuta kas väljund S-Video või Composite. Värvisüsteem kindlasti PAL-B.
    Teine võimalus, et kasutad S-Video->Composite üleminekut. Siis signaal videomaki SCART-i ja sealt RF kaudu telekasse.

    Comment


      #3
      Vs: Arvuti yhendamine läbi VCR-i telekasse?

      Esmalt postitatud sebastian poolt
      Videomaki SCART-s ei ole tavaliselt S-Video sisendit kui pole just S-VHS mängija. Sul on ju tavaline VHS makk?
      Siis pead arvutist videoväljundi seadma Composite signaali andma ja (oleneb kaardist) kasutama ka Composite juhet. Videokaardi seadetes saab seda muuta kas väljund S-Video või Composite. Värvisüsteem kindlasti PAL-B.
      Teine võimalus, et kasutad S-Video->Composite üleminekut. Siis signaal videomaki SCART-i ja sealt RF kaudu telekasse.
      näiteks ATI videokaartidel ei saa signaali composite-ks muuta. Oma kogemustest ütlen, et värvisüsteem ei pruugi sugugi PAL-B olla. Vabalt võib olla nii, et PAL-B-ga on pilt must-valge, NTSC-ga aga värviline - oleneb jällegi sajast muutujast, kuigi Eestis peaks ideaaljuhul jah PAL-B sobima...
      Kõige lollikindlam peaks olema S-Video-->komposiit ülemineku muretsemine, mis maksab, kui ma ei eksi, 29 eeku.

      Comment


        #4
        Vs: Arvuti yhendamine läbi VCR-i telekasse?

        Esmalt postitatud Hendrique poolt
        näiteks ATI videokaartidel ei saa signaali composite-ks muuta. Oma kogemustest ütlen, et värvisüsteem ei pruugi sugugi PAL-B olla. Vabalt võib olla nii, et PAL-B-ga on pilt must-valge, NTSC-ga aga värviline - oleneb jällegi sajast muutujast, kuigi Eestis peaks ideaaljuhul jah PAL-B sobima...
        Kõige lollikindlam peaks olema S-Video-->komposiit ülemineku muretsemine, mis maksab, kui ma ei eksi, 29 eeku.
        Nimeta üks ATI kaart millel ei saa videoväljundit Composite-ks muuta.
        Pole võimalik, et PAL-B'ga on mustvalge pilt ja NTSC'ga samas värviline.
        Õigemini on võimalik, kui teema algatajal NTSC videomakk...milles ma väga kahtlen.

        Huvitavad kogemused sul nende "saja muutujaga". Ma pakuksin, et videokaardi draiveritega midagi totaalselt paigast ära.

        Comment

        Working...
        X