Teade

Collapse
No announcement yet.

Monitori valimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    see on mingi wannabe jutt et kõik alla 100 hakkab silmadele, 85Hz on teatud valgustatuse juures isegi kõige optimaalsem
    Minu arvates kah. Seda enam et päevavalgustorud vilguvad täpselt 100Hz-ga (+/- EE "lubatud" kõrvalekalle). Tulemusena tekivad tuiklemised ja vilkuv pilt.
    Vähemalt 100Hz ei ole seepärast hea sagedus. Muidu aga maitse asi...kes joob külmalt, kes soojalt
    - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
    - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

    Comment


      #17
      Mina isiklikult ostaks Samsung SyncMaster 755 DFX FLAT
      See ei ole eriti kallis, kuid pilt on üliterav.

      Selle punktisuurus ainult 0.20mm ja 1024x768 resolutsiooni juures 100Hz

      Ka muudelt näitajatelt on sellise hainnaga parim.

      Muidugi võimalusel osta ikka LCD, kuid jah(küll varsti odavaks lähevad)

      Comment


        #18
        Nii, et rahvas laidab LG flatroni 17" maha?
        "Computers in future may weigh no more than 1.5 tons."(Popular Mechanics, 1949)

        Comment


          #19
          Mul sai just kuu tagasi uus arvuti ja sellega LG Flatroni 17" molu kah. Minu melest on väga hea pildiga ja ei ole neid triipe kah mida eespool mainiti. Poes teistega võrreldes oli kõige parema pildiga. Ostuga olen väga rahul.

          Comment


            #20
            Kas sul oli mõni NEC-i monitor selle LG kõrval? Kui ma õieti aru sain oli see monitor sul kohe arvutikomplektiga kaasas? Tavaliselt komplekti just häid monitore ei panda,sest see tõstaks komplekti hinda!
            Nec eelised minu jaoks:
            3 aastat garantiid!
            Resolutsioonid ja sagedused on järgmised:
            720 x 400 @ 70 to 160 Hz
            640 x 480 @ 60 to 160 Hz
            800 x 600 @ 50 to 146 Hz
            832 x 624 @ 50 to 141 Hz
            1024 x 768 @ 50 to 116 Hz
            1152 x 870 @ 50 to 103 Hz
            1280 x 1024 @ 50 to 89 Hz
            1600 x 1200 @ 50 to 76 Hz
            Minu info põhjal on odavamate monitoride kannatatavad sagedused ikka madalamad!
            Endal töötab 800x600 reso peal ja 120Hz ja olen igati rahul!
            Käisin ka enne ostu molusid poodides võrdlemas ja minu arvates NEC-i pildi vastu ikka teised ei saanud!
            20+ aastat elfafoorumis

            Comment


              #21
              NEC võib hea olla aga 2400 ja 4000 on ikkagi väike vahe hinnas. Parem kannatan siis juba selle LG-ga ja ostan aastapärast LCD.
              "Computers in future may weigh no more than 1.5 tons."(Popular Mechanics, 1949)

              Comment


                #22
                Mina võtaks ikkagi LCD (võtsin tegelt juba ). 15" LCD, ... pilt ilus ja suur. Laual rohkem ruumi, silmad puhkavad, ... Vähemalt minu molu on kõigega hakkama saanud...
                Kas graafikaga tegelemiseks ka kõlbab (LCD-del punktisamm suurevõitu)?

                Comment


                  #23
                  Võta Samsung SyncMaster 757NF - täis flat, diamatron toru 1152x864 100hz, hind alla 3k, garant 3a, pilt om ilus

                  Comment


                    #24
                    lcd-l on kaks häda:
                    1) fototöötlust ei kannata sellega teha, kuna värv muutub vastavalt vaatenurgale
                    2) pilt on ilus ainult ühel konkreetsel ressil, kõik teised on kas häguse(ma)d või jääb pildi ümber must raam.
                    see võib olla oluline siis, kui kasutada fullscreen graafikat (mänge/vanu cade), mille ress on erinev monitori eraldusvõimest/vastavast windowse ressist.

                    aastaga lcd-d tõenäoliselt 2x odavamaks ei lähe, kuna nõudlus on veel hetkel suurem kui tootmisvõimsus. vahepeal oli isegi periood, kus hinnad veidi tõusid.

                    aga kui ülaltoodud nüanssidega arvestada ja raha on, siis on lcd muidugi hea valik.
                    GSM: 5039624

                    Comment


                      #25
                      Kas sul oli mõni NEC-i monitor selle LG kõrval? Kui ma õieti aru sain oli see monitor sul kohe arvutikomplektiga kaasas? Tavaliselt komplekti just häid monitore ei panda,sest see tõstaks komplekti hinda!
                      Jah oli ka paar NECi molu kõrval, aga LG tundus parem. Ja Monitor ei olnud komplektis.

                      Comment

                      Working...
                      X