Teade

Collapse
No announcement yet.

panasonic NV-J30 HQ

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    panasonic NV-J30 HQ

    Kas keegi aitaks mul sellele makile salvestada telejaamu, ma olen proovinud küll aga ei ole veel siiani õnnestunud.

    #2
    Vs: panasonic NV-J30 HQ

    alustuseks selgita,et kuidas sa lindistada püüdsid.siis saab vaadata,et mis tuleb täiendavalt teha,või mis valesti tegid

    Comment


      #3
      Vs: panasonic NV-J30 HQ

      ma panin maki timeriga lindistama, makk hakkas küll lindistama kuid peal oli vaid virvendav pilt.

      Comment


        #4
        Vs: panasonic NV-J30 HQ

        mingi pilt ikkagi oli?sel juhul peaks aitama videopeade puhastamine.

        Comment


          #5
          Vs: panasonic NV-J30 HQ

          ei olnud pilti,oli vaid selline pilt nagu on siis kui kanal puudub, sigri migriline.
          Kui ma lindistasin niimoodi, et ise olin kohal ja panin maki lindistama siis lindistas ta ilusti aga ma ei saa panna teda lindistama siis kui telekas seisab, näiteks öösel mingiks kellaks ja ma ei saa teha ka nii, et vaatan telekast ühte kanalit kuid teist lindistan. On tal vaja äkki mingit lisa juhet selle jaoks? Kas sellel makil tuleb ette mingi menüü?

          Comment


            #6
            Vs: panasonic NV-J30 HQ

            kirjelda,milliste juhtmetega on teler videoga ühendatud ja kuhu ühendasid antenni.ja milline antenn sul on-kas oma katuseantenn,või mingi kaablivõrk?

            Comment


              #7
              Vs: panasonic NV-J30 HQ

              maki ja teleka vahel on üks juhe, standartne. antenn on katuse oma.

              Comment


                #8
                Vs: panasonic NV-J30 HQ

                kui sa andmetega niimoodi koonerdad,siis millist nõuannet sa soovid?
                õige ühendus oleks selline-antenni ühendad video taha.seejärel häälestad videomaki tuuneri kanalitele mida vaatad ja kogu moos.videomaki võid vastavalt soovile ühendada teleriga nii RF juhtme,kui ka AV juhtme abil.
                NB!parem kui kasutad mõlemaid juhtmeid korraga.kui vaadetavaid programme on vähe,siis nii on mugavam.

                Comment


                  #9
                  Vs: panasonic NV-J30 HQ

                  just seda häälestamist ma ei oskagi, millisele nupule ma pean vajutama, et ma saaksin häälestama hakata? Kas sellel makil on ka menüü nupp olemas?
                  Puldi peal on olemas selline nupp nagu INDEX aga kui ma sinna peale vajutan siis ei juhtu midagi, see peaks ju olema mingi sisujuht või midagi sellist?

                  Comment


                    #10
                    Vs: panasonic NV-J30 HQ

                    lased esikaane alla.vajutad nupule PRESET,nupuga BAND saad valida sobiva sagedusala.nupudega PROG valid kanalinumbri.nupudega TRACING algab programmi otsing.programmi leidmisel toimub tema salvestus automaatselt(displeil jääb numbri vilkumine järgi)
                    seejärel valid uue kanalinumbri ja salvestad järgmise programmi.

                    Comment


                      #11
                      Vs: panasonic NV-J30 HQ

                      aitäh sinust oli palju abi, ma sain nüüd kõik selgeks ja kõik on korras nüüd, veel kord suured tänud!

                      Comment

                      Working...
                      X