Teade

Collapse
No announcement yet.

telekas pildil triibud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    telekas pildil triibud

    Pilt arvutist telekasse : kasutan 10m kokskaablit ja miskeid 'otsa pistetavaid' RCA otsikuid. Kuid pildil om häired (miskid triibud) et kui asendada need otsikud 'tinutatavatega' läeb pilt paremaks?
    (eks ole vist loll küsimis aga ...)

    #2
    Otsa pistetav RCA otsik???.Mina olen oma elus näinud tinutatavaid ja kruviklemmiga kinnitatavaid RCA pistikuid.Lisaks sellele on veel suur hulk erinevaid üleminekuid RCA pistikust mingiks muuks formaadiks.Täpsusta natuke oma pistikut lähemalt ja mis tüüpi koks kaabel sul on?
    Vana helitehnika remont Pärnus

    Comment


      #3
      Vahest käib jutt otsa pistetavatest antennipistikutest.Kui neid kasutada vastavalt kaabli mõõdule,siis las olla.
      Iga loll oskab foorumi otsingut kasutada.
      Mina ei oska,sest mina ei ole loll.

      Comment


        #4
        'otsik' on sarnane antenni 'otsikuga' , et koosneb kahest osast- 'alumine' keeratakse kaablile peale nii et 'seob' varje ja teine osa selle külge koos 'sisemise traadiga'. Tundub et see varje ei saa hästi ühendust.

        Comment


          #5
          Tõenäoliselt on sul tegemist siis F tüüpi pistikuga koks kaabli küljes ja veel üleminek F ema - RCA pistik.
          Selline lahendus on koks kaabli jaoks küllaltki töökindel.
          Igaks juhuks kontrolli üle,kas F pistik on korralikult küljes (varje on korralikult ühendatud korpusega ja et mõni varjestussuka karv ei lühista keskmist soont).
          Vana helitehnika remont Pärnus

          Comment

          Working...
          X