Teade

Collapse
No announcement yet.

component - vga kaabel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    component - vga kaabel

    Tere,

    Kas on võimalik teha kaabel component video > VGA, lisaks tuleks sync signaal võtta composite videost, seega:
    4 RCA (RGB+sync) to VGA.
    Kaabel läheks DVD mängija ja teleka vahele.

    #2
    Ma nüüd sain võibolla millestki valesti aru, aga miks sul on teleka ja DVD vahel VGA signaali vaja?
    Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

    Comment


      #3
      selleks, et progressive scan pilti telekasse saada.
      mängija annab progscan signaali ainult component outi, samas telekal component sisend puudub.
      minupoolest võib see signaal ka scarti minna kui on võimalik.
      lisaks on mängija passis öeldud, et kui kasutada component väljundit siis on vaja lisaks sync signaali composite videost.
      uurisin ise natuge VGA pinouti ja tundub, et võiks nagu toimida, aga kuna ma elektroonikast suurt ei jaga siis mõtlesin, et küsiks enne.

      Comment


        #4
        Teleka scartil on ju composite video sisend. Kui DVD mängija sellise tõesti välja annab, peaks hakkama saama.
        VGA on hoopis monitoride ja arvutite juures kasutatav mõiste, telekates küll mitte. Või sain ma küsimusest valesti aru?
        - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
        - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

        Comment


          #5
          composite ja component video on täiesti erinevad asjad.
          VGA kasutatakse näiteks ka plasma TV juures (http://www.dtvcity.com/plasmacable/inputguide.html), tavatelekatel on see lihtsalt suht vähe levinud.
          mõeldud on siis VGA kui pistikutüüp, mitte kui reso.

          küsimus on ikkagi kuidas ma saan COMPONENT video telekasse kui telekas on ainult SCART ja VGA sisendid mis aktsepteerivad RGB signaali?
          kas minu pakutud variant võiks toimida?
          Netis olevad kaablid on 3 RCA to VGA mis tähendab, et sync on green. Mul on vaja aga sync saada COMPOSITEst, millest on ka küsimus ajendatud.

          Comment


            #6
            ee.hobi.video.ee grupis oli mõni aeg tagasi teema component>scart, tuhni arhiivi, ehk saad targemaks.
            Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

            Comment


              #7
              jah, ma tean. mina tegin selle teema
              paraku pole targemaks saanud

              Comment

              Working...
              X