Teade

Collapse
No announcement yet.

Samsungi videopea vahetus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Samsungi videopea vahetus

    palju läheks maksama Samsungi videomaki pea vahetus? kunagi mingis paranduses öeldi et 1300 <--- nats kirves äkki keegi teeb väiksema rahaga? mudel on SVR-75D

    #2
    Asi vist selles, et see videopea ise on ülimalt kirves, kui selle kuskilt odavalt välja võlud, siis vahetus peaks kukepea olema. Need on vist kohe selle suure rulli sees, et vahetad lihtsalt rulli ära? 1300 minuarust suht mõistlik hind veel, suvel lagunes üks kaamera ära, Sony Service küsis pea vahetuse eest 3.5k. Kuna kaamera nagunii vana oli ja raha polnud probleemiks (riigiasutus ;D), siis otsustasin +- elektroonika avamissoodustust ära kasutada ja ostsin sealt hoopis uue digikaamera. Põhiline argument oli muidugi 3 kasti alekokki mis +- kaasa andis ;D
    Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

    Comment


      #3
      Minu teada saab päid ka eraldi aga vahetus on vist tõesti tükk pusimist mida põlve otcas ära ei tee.
      Kas küsisid ka AA-teenindusest? Nad on suured Samsa spetsid.
      - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
      - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

      Comment


        #4
        ei ma küsisin maardu parandusest... aga ma mõtlesin et äkki sinna saab mõnda muu maki pead panna, pole mina mingi super pildi kvaliteedi jälgija

        Comment


          #5
          Vaevalt küll, nad on füüsilselt erinevad, samuti teise induktiivsusega.
          - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
          - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

          Comment


            #6
            Vahetamine iseenesest on lihtne. Enamasti on nad selle suure rulli sees mõlemad ühe kruviga kinni. Selline õhuke plekist tükk, millel on otsas see vääga pisike pea. A keskelt läheb tavaline 3-ne kruvi läbi. Ja ühendub kaa niisama kontaktidega.

            Comment

            Working...
            X