Teade

Collapse
No announcement yet.

Telekas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Telekas

    Tere. Oleks vaja üks televiisor soetada aga ei oska valida. Ütleme, et hinnaklass peaks olema kuni 6000.- ja ikka 21' vähemalt. Nüüd ei oskagi öelda kas lai-, lame- või mingi muu ekraan. Mis firma telekas oleks hea - töökindel, hea pilt jne. Kõik soovitused ja arvamused on teretulnud.

    #2
    Sony ja Nokia on ühed parimad, Samsung , Philips ja muud seesugused on minu arust jamad. Ja ikka lame ekraan, siis on hea vaadata.
    Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
    indrek@sac.ee, +3725174765

    Comment


      #3
      Finlux ja Sony, teistest käi kaarega mööda.

      madis@isikliku arvamusega
      Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

      Comment


        #4
        Aga Finlux ongi Nokia, mõlemad tulevad ühest tehasest, kuid erinev kaubamärk. Ja hind on tegelikult Nokial kallim.
        Muudest käi jah kaarega mööda.
        Lisaks veel niipalju et Sonyl on pildilaotussüsteem ühe kahuriga(kõik 3 põhivärvi ühest kahurist), teistel kõikidel on iga värvi jaoks eraldi kahur.
        Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
        indrek@sac.ee, +3725174765

        Comment


          #5
          Oled sa kindel et Sony on sellise telekaga välja tulnud? Minu teada oli asi eksperimantaalne ja vähe viletsate parameetritega (esialgu). Bipotentsiaalvõre tüürimiseks kulub liiga palju energiat mis viib laotussageduse alla jne. Mis nimega/marki selline telku võiks olla?

          Teleka ostmisel tasub arvestada ka seda, palju hilisem remont võix maxta. Sony puhul on see paras kirves (vähemasti monitoridel). Aga pilt on küll hea
          - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
          - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

          Comment


            #6
            Ma päris kindel pole aga mul isa kah kõrgema elektroonika haridusega ja kui sai paar aastat tagasi uut telekat otsitud siis ta tahtis Sony just selle pärast. Muidugi lõpuks tuli ikkagi Nokia (saime superpakkumise - 50% alet).
            Aga muidu oleks igal juhul Sony võtnud.
            Muidu jah Sonyl on siga hea pilt, kuid ega ka Nokia kaugele maha jää.
            Ja muidugi telekas peaks ikka 100 Hz olema, pilt siis värelusvaba ja muidu hea.
            Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
            indrek@sac.ee, +3725174765

            Comment


              #7
              Pole kunagi ise sattunud võrdlema 50Hz ja 100Hz teleka pilte, kuid 100Hz tehakse jubedalt maha just pildi kvaliteedi pärast, et ei pidand olema nii loomulik. Üks jutt, mille leidsin sel teemal: http://groups.google.com/groups?q=100hz+te...ninet.ee&rnum=3
              Ja see mees teab, mida ta räägib, teda võib uskuda. Aga eks see pilt ole ka rohkem miatseasi, eks otsustajateks on ikkagi silm ja rahakott.
              Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

              Comment


                #8
                Minu arust on LG ja PANASONIC ka täitsa hea kvaliteediga. Mingi 25 tollise peaks küll kätte saama.

                Comment


                  #9
                  Tähendab mul on siis see 100 Hz telekas oma 3-4 aastat olnud ja ma olen sellega nii harjunud et tavalist 50 Hz ei saa üldse vaadata. Ja sellist värki et pilt just selle laotussageduse pärast kehv oleks pole küll täheldand. Väga hea selles mõttes. Ja pealegi 100 Hz on ka kui investeering tulevikku.
                  Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                  indrek@sac.ee, +3725174765

                  Comment


                    #10
                    Pole kunagi ise sattunud võrdlema 50Hz ja 100Hz teleka pilte, kuid 100Hz tehakse jubedalt maha just pildi kvaliteedi pärast, et ei pidand olema nii loomulik.
                    See on se standartne ema ja tütre dilemma jälle
                    Rusikareegel on aga selline, et lähedalt vaadates on 100Hz parem ja kaugemalt vaadates jälle 50Hz. Niiet vastavalt toa suurusele ja vaatamisharjumustele tuleks valida. Ja poes tuleks ka telkut, mitte lähedalt uurida, vaid just selliselt kauguselt hinnata, nagu koduski hakkad pärast vaatama.
                    Vot siuke arvamus on minul
                    Kas tervitada saab vä?

                    Comment


                      #11
                      Täitsa nõus!!!
                      Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                      indrek@sac.ee, +3725174765

                      Comment


                        #12
                        Ükski TV-jaam ei saada 100Hz kaadrilaotusega pilti. Seda teeb telekas kohapeal. Videosignaal digitaliseeritakse ja kirjutatakse mällu. Sealt loeb teine skeem ta 100Hz-le sobiva kiirusega välja. Pildi kvaliteet sõltub A/D muundist (bittide arv jne) ja mälumahust. Kui mõnda neist on vähe, tuleb pilt "kandiline". Proovige mõnda suvalist fotot arvutis suurendada, kuni pikselid välja tulevad!

                        Sellepärast ma ei mõista miks peaks 100Hz telekas just lähedalt vaadates parem olema. Võiks nagu arvata, et vastupidi?
                        - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                        - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                        Comment


                          #13
                          Sellepärast ma ei mõista miks peaks 100Hz telekas just lähedalt vaadates parem olema. Võiks nagu arvata, et vastupidi?
                          Lähedalt hakkab 50Hz virvendamine silmadele. Proovi oma arvuti monitor 50Hz peale keerata ja saad kohe aru, miks asi niipidi on. Kaugemalt vaadates see effekt miskipärast väheneb.
                          Kas tervitada saab vä?

                          Comment


                            #14
                            100 Hz ja 50 Hz vahe tuleb just siis välja kui vaadata neid tavalises toas. Kui 50 Hz telekat on soovitav vaadata 5- 6 meetri kauguselt, siis 100 Hz telekat võib rahuga vaadata 2 korda väiksema maa pealt - 2,5 - 3 meetrit.
                            Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                            indrek@sac.ee, +3725174765

                            Comment

                            Working...
                            X