Teade

Collapse
No announcement yet.

VGA TO TV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    VGA TO TV

    kas keegi on sellise asjaga http://www.hut.fi/Misc/Electronics/circuit...tv/circuit.html tegemist teinud?
    on kogemusi?
    KES SOOVIB, SEE PROOVIB

    t-linespeakers.org

    #2
    Elektriliselt töötab skeem tõenäoliselt hästi - Iseasi, palju tast kasu on. TV kaadrisagedus on 50Hz. Seega pead arvutile ka sellise sagedusega reziimi seadma. Võimalik, et iga videokaart taolist sagedust ei tekita. Samuti on küsitav, kui suure lahutusvõimega (nt. 640*480 jne) pilt taolisel juhul tekib.
    - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
    - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

    Comment


      #3
      OK tore, aga mis riskid siin võivad olla? ei tahaks oma läpakat suitsetama hakata :P .... et küsimus on selles, et need draiverid , mis seal kaasa pandud on, ei ohusta midagi, kui kogu skeem korralikult ühendatud-tehtud on?

      ühesõnaga pole nii monitori-spets... et kui lollikindel see on?
      KES SOOVIB, SEE PROOVIB

      t-linespeakers.org

      Comment


        #4
        Mingeid erilisi riske ma ei näe aga enne arvuti ja TV ühendamist tõmba teleka saba seinast välja. Seda kindlasti, sest staatilise särakaga on palju TV-OUT'iga videokaarte maha põletatud.
        Kindluse mõttes võib ju värvisignaalide teele ka mingid puhvrid panna. Või siis vähemalt mingid kondekad (kui telekas juba pole).
        - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
        - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

        Comment


          #5
          mul see asi vedelb kapis, sest need driverid, mis seal lehe peal on, töötavad mingi üheainsa videokaardiga (ma ei mäleta enam millisega, seal peaks kirjas olema). Mul endal maisnas ati rage 128pro, kui keegi oskab sellele mingi draiverijupi kirjutada, siis äkki jõuame ka hinnas/õllekoguses kokkuleppele...
          Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

          Comment


            #6
            http://tvtool.info/
            Ma ei tea kas ma sain õigesti aru, kuid ehk on abi sellest lehest.

            Comment


              #7
              See süsteem läheb käima iga videokaardiga,ta liidab kaadri ja rea sünkrod kokku ning siis telekasse.Ainult,et teleka jaoks oleks vaja 50Hz kaadrilaotust,iga videokaart seda ei võimalda lihtsalt,100Hz telekaga ei tohiks probleeme tekkida.

              Comment


                #8
                olen saanud värginduse tööle üksnes 800*600 resoga, teistel juhtudel ei taha kuidagi pilt kasti ära mahtuda.

                Elektriliselt töötab skeem tõenäoliselt hästi - Iseasi, palju tast kasu on. TV kaadrisagedus on 50Hz. Seega pead arvutile ka sellise sagedusega reziimi seadma. Võimalik, et iga videokaart taolist sagedust ei tekita. Samuti on küsitav, kui suure lahutusvõimega (nt. 640*480 jne) pilt taolisel juhul tekib.

                :-/ :-/

                Comment


                  #9
                  kuidas pilt telekast paistab siis?
                  KES SOOVIB, SEE PROOVIB

                  t-linespeakers.org

                  Comment


                    #10
                    pilt on väga hea, kuid kuna ta on "interlaced" rezhiimis siis
                    kuvarina telekat praktiliselt kasutada ei saa, filmide vaatamiseks on aga pilt väga hea
                    kasutan filmide vaatamiseks bsplayerit, mis toetab ka winlirci ehk siis kui teha arvuti juhitavaks IR-kaugjuhtimispuldiga, saab playerile mugavalt tv taga olles puldiga vajalikke käske anda ja selline tulem on tõesti viimase peal.

                    Comment


                      #11
                      Ma tegin kah hiljuti selle asja valmis. Pilt on 640x480. Pilt väga terav. Saab filme vaadata. Windowsi pilt väreleb natuke, nii et teksti trükkida ja netis surfata ei saa. Videokaart on ATI RAGE PRO TURBO AGP.

                      Comment


                        #12
                        Et kui keegi soovib proovida, siis minupoolt saaksin anda Eagle failikese millega siis võite pöörduda KaruTECi poole näiteks. Foorumisse vist faili ei saa panna, muidu võiks siiasamasse asetada?

                        Comment


                          #13
                          Tere!

                          Palju selle jubina komponendid siis kokku maksavad ?

                          Terv...Jaan

                          Comment


                            #14
                            tegin ise küll 2 aastat tagasi aga arvan et isegi praegu peaks jubinate jaoks kahekümne viiekast piisama.

                            Comment


                              #15
                              Ma loen siin et kaks inimest on selle windowsis ka tööle saanud kui vaatavad juba filme. Ise tegin ka selle kaabli valmis aga sain tööle aint DOSis. Kas keegi oskab öelda kuda seda windowsis ka tööle saada. ???

                              Comment

                              Working...
                              X