Teade

Collapse
No announcement yet.

videohelinduse maailm

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    videohelinduse maailm

    Olen videonduses üsna võhik ja tahaks saada väikest nõu.
    Sõber tegeleb mul väikest viisi filmitegemisega. Aga jah tehnilise poole pealt tekib paar raskust. Kuidas oleks võimalik koduste vahenditega(videomakk ja arvuti) helimontaazi teha videonduses(VHS)?
    Et üldse, kui keegi teab, milliseid programme läheks selleks arvutisse tarvis ja kust leiaks netist sellist praktilist ja asjakohast informatsiooni, siis tõstke häält.

    #2
    Ma arvan, et sa peaksid küsima Hinnavaatluse foorumitest.

    Comment


      #3
      Adobe Premiere ja Pinnacle Studio 8 on väga head proged. Fantaasia ja piisava kannatuse korral saad teha kõike, mis süda ihkab. Kõigile videotöötlusega seotud küsimusele saad vastuse ee.hobi.video newsgrupist

      P.S. Ebameeldivuste vältimiseks võiks olla vähemalt 40GB kõvaketas (pakkimata digivideo võtab ca 13GB/h), mis eraldi IDE kanali otsas ja mõeldud ainult videole, kiire arvuti ja palju mälu. Mul on cel700, 320RAMi, winxp, et kaamerast video lost framedeta kätte saada, viskan välja nii kirjutaja kui cdromi, panen kinni KÕIK üleliigsed proged, isegi netist lähen välja. Capturen Sony digikaamerast läbi firewire.
      Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

      Comment

      Working...
      X