Teade

Collapse
No announcement yet.

s-video vene telekasse

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    s-video vene telekasse

    küsimus selle vga-sisendi jätkux nagu:kas vene telku saab s-video signaalist samamoodi aru,kui näitex videomaki omast?või on ehk vaja miskit lisalülitust?telku ise on nn.3.põlvkonnast.
    Iga loll oskab foorumi otsingut kasutada.
    Mina ei oska,sest mina ei ole loll.

    #2
    Parandage mind kui eksin, aga s-video peaks tähendama, et signaali heledust/tumedust kandev komponent ja värvi kandev komponent lüüakse eraldi. vga = scart, rca, misiganes, seal rändab kogu info üheskoos.

    Comment


      #3
      Ma nüüd ei saanud hästi aru. Sul on telekal komposiidi sisend (RCA/scart) olemas? Kui on, siis peaks töötama lihtsalt üleminek s-video->rca/scart. Kui sa aga tahad seda asja antennisisendisse pista, siis on vaja midagi ikka vahele ehitada.
      Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

      Comment


        #4
        jah,minu viga,asjast võib ka nii aru saada,et antenniauku.EI,mõtlesin ikka videosisendit,mitte antennipesa.scart-pistikut minu telkul pole,on isetehtud videosisend.telku on veel sellest ajast,kui raadiokanali plokil videosisendi koht juba oli olemas,ainult plokk tuli juurde teha.tahcingi teada,kas s-video ja videomaki rca-pesast väljuvast signaalist saab telku ühtemoodi aru?
        Iga loll oskab foorumi otsingut kasutada.
        Mina ei oska,sest mina ei ole loll.

        Comment


          #5
          Siin kasutaksin mina katse-eksituse meetodit. Et ühesõnaga peaks aru saama küll sellest signaalist, proovi.

          Äkki on abiks selline leht: http://www.sesworld.com/info/svideo.html
          Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

          Comment


            #6
            Eelnevast lingist on selgesti näha, et vene telekas signaali ära ei töötle. Peab heleduse ja värvi kokku liitma. Värviplaadil on mõlemad otsad tegelikult olemas, pead vaid nad lahti võtma (või paned relee vahele, et telkut ka vaadata saaks) ja vead otsad tagakaanele eraldi pesa peale.
            - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
            - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

            Comment


              #7
              no sai jupp maad selgemax see värk.hakkan siis varsti proovima...Aitäh abi eest!!!
              Iga loll oskab foorumi otsingut kasutada.
              Mina ei oska,sest mina ei ole loll.

              Comment


                #8
                Komistasin sellisele skeemile:

                http://www.epanorama.net/circuits/svideo2cvideo.html
                Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

                Comment


                  #9
                  Jah, kõigepelt tuli S-video RCA-sse teha. Aga minu vene teleka puhul oli sellest vähe - antenniauku pistes tunnistas videokaart teleka olemasolu, aga mõistlikku pilti ei näitanud. Aaga asja teleka videoauku pistes näitas pilti (aga sealt eitunnita videokaart teleka olemasolu). Niiet kõigepealt tuleb mul antenniauku pista ja siis sealt välja võtta ja videoauku pista. Eks ma kunangi uurin kuda mul asi lihtsamalt käix... kui aega saan.

                  Comment


                    #10
                    Pane videoaugu pealt 75 oomi mättasse, siis peaks käima (tegelikult seal peaks juba selline olema ???).
                    - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                    - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                    Comment


                      #11
                      Tv-kaardid kontrollivad asja takistust, seega nigu felch ytles, lykka lihtsalt kusagile sinna takk mättasse. Kivil endal on liig suur sisendtakistus... antenniauku ple mõtet pista, sealt kyll mingit pilti eip saa, seal on vaja ju, et asi oleks moduleeritud mingile sagedusele....

                      Comment


                        #12
                        Vägahea eks ma siis proovi takistit...
                        Noh, korralikku pilti ta näitab, niiet kiiret pole.

                        Ma niisama-igaks-juhuks mõõtsin teleka (seda peaks nigunii loomulikust ka teadama (aga ma ei tea)) passivtakistusi:
                        antenn sisse oli ~ 0 oomi ja video sisse oli lõpmatus oome - ega pole mitte ime kui videokaart olematust asjast oleva asja leiaks

                        Comment


                          #13
                          Nuujah! Teleka antenni sisend on tegelikult 75 ohmu. Impedantsiks sõimatakse. Testriga näitab muidugi nulli, seal ju vaid 1,5 keerune pool vasta mätast. Vahelduvvoolu takistus on teine asi.
                          - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                          - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                          Comment

                          Working...
                          X