Teade

Collapse
No announcement yet.

TV-out

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    TV-out

    Mul oleks nimelt vaja luua mingi nö. multimeedia lahendus aga kogemused on nulli lähedased!

    Probleem on järgmine: Arvuti TV-oudist on vaja viia mingi u. 20 meetrit kaablit telkuni. Oskab äkki keegi öelda mis kaableid ja kui palju vaja on? Väga tore oleks, kui heli ka samas kaablis liiguks! (kui see muidugi võimalik on :) Telkul on E1 ja E2 augud et äkki saab kuidagi moodi nende sisse pista. Ja sihuke küsimus veel kas monitorist ja telkust samal ajal ka pilt tuleb?

    Ma hästi võhik sellel alal niiet loodan Teie mõistvale suhtumisele.

    #2
    mul on tunne, et tegu on kurikuulsa varjuga tehnokrati foorumist. idee iseenesest on hea, kahjuks aidata ei oska

    Comment


      #3
      Suht tavaline varjestatud kaabel, Tevalo poes saadaval.

      Comment


        #4
        Sõltub videokaardist kuid enamasti saab TV-le ja molule sama pildi ette manada. Oma Nvidia GForce MX2-ga igatahes sain. Pead vaid teleka külge panema ja siis control panelist signaali ümber lülitama - muidu ei tunne ära.
        Kaabliks peaks sobima ntx. antennikaabel sest suure mahtuvusega varjestatud juhtmed tekitavad varjud taha.
        Pole küll päris kindel kas 20m natuke paljuks ei jää. Pead proovima.
        Heli jaoks on vaja oma kaablit.
        - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
        - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

        Comment


          #5
          Heli jaox suva varjestatud kaabel, kui stereotelekas, siis 2 soonega(kas siis kax soont yhe varje sees või eraldi varjetes), joodad yhele poole stereo peenikese pulga, mono korral haarad aint yhe kanali. (kui muidugi heli telekasse saadad, enamasti nende heli ypris niru, ikka võimu ja kõlle vaja ja siis heli sinna)

          Pildikaabel. njah, mahtuvus on oluline. 20 m on ikka palju... tekivad varjud asjadele taha. Mahtuvus sõltub kaabli jämedusest, st vabast ruumist soone ja varje vahel eelkõige.

          Võid ju niisama kõigepealt osta ära audio jaox mingi odavama kaabli ja proovida seda ka pildi saatmiseks, topid niisama otsad aukudesse. Kui kvaliteet rahuldab, lähed poodi ja tood teise samasuguse...

          Comment


            #6
            ...aga mis siis, kui mu telkul on coax auk video jaoks? mööda heli kablat ma ju ometi ei saa videot telkusse?


            EDIT: Ma mõtlesin SCART liidest mitte COAX'i!!! sry about that...

            Comment


              #7
              Kas ainult pistiku tüübis vahe?
              Äkki on sul (vene) telekas kuhu iseehitatud videosisend külge keevitet? See lülitas ise ringi, kui videosse pilti pritsiti. Siis vaja videole samuti miskit head kaablit, ntx. antennikaablit. Ainult ümber lülitamise vaev jääb ära.

              Muul juhul on COAX enamasti antenni (nojah, raadiosageduste) jaoks.
              - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
              - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

              Comment

              Working...
              X