Teade

Collapse
No announcement yet.

Video Capturing.. jama

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Video Capturing.. jama

    mul on videokaamera Sony handicam ja siis tuli mõte et teeks filmi! noh tegin lõigud valmis ja hakkasin kogu kraami arvutisse laskma (seda läbi usb juhtme), pilt jõudis kenasti ekraanile kuid rõveda kvaliteediga.. alguses mõtlesin et asi on sellest et pildi formaat mõeldud teleka jaoks ja et telekas kah lähedalt kole niisiis monteerisin video lõbusasti valmis, hakkasin siis mööda Svideo auku pidi dvd kirjutajale laskma, dvd kah valmis hakkasin telekast vaatama... ja jube oli. Kõik heledad kohad liiga laialivalgunud ja heledad ning pilt üldse suhteliselt udune. Mõtlesin et äkki on jama video capturingi programmis (kasutasin ulead media studio 9 oma) või siis usb ei sobi? (võimalik veel RCA, Svideo ja DV)
    <span style=\'font-size:8pt;line-height:100%\'>Pinokkio on piraat</span>

    #2
    USB väljundist poleks pidanud võtma. Sealt tuleb ainult viletsa kvaliteediga pilt, peamiselt interneti jaoks. Resolutsioon, kui ma ei eksi, ainult 320x240 kuigi normaalne oleks 720x576. DVD salvestaja proovis nö. s....t saia teha ehk siis suurendas selle pildi plaadile sobivaks resolutsiooniks 720x576.
    Edaspidi lase arvutisse Firewire (DV) kaudu, monteeri, siis sama teed kaamerasse tagasi ja sealt S-Video väljundit kasutades DVD kirjutajasse.

    Videokaamerate USB väljund on üks Sony paljudest "vaimukustest" mida see firma suudab genereerida.

    Comment


      #3
      ok uus jama.. läbi firewire capturingi tehes jookseb programm lambist kokku suvalisel hetkel (2 sekundi pealt või hoopis 30 min pärast) ja enne edasi ei jookse kui kaamerat lahti ei ühenda, siis ütleb et on jama ja videot ei saanud, sama kõikide teiste capturing programmidega :/

      **asi lahenes iseenesest pärast uuesti ja uuesti proovimist
      <span style=\'font-size:8pt;line-height:100%\'>Pinokkio on piraat</span>

      Comment


        #4
        Võibolla Uleadi viga. Installi uuesti. Capturing&#39;i ajal pole hea, kui mingi muu jama protsessorit või kõvaketast koormab. Vaata üle ka Control Panel/Scheduled Tasks, äkki on miski end automaatselt startima seadnud. Kõvaketta defragment ei tee ka paha...kui sa pole seda ammu teinud, siis oleks viimane aeg, capture puhul on see oluline .

        Comment


          #5
          Vs: Video Capturing.. jama

          Kui on programmi viga, siis proovi Pinnacle studio 9`sat

          Comment


            #6
            Vs: Video Capturing.. jama

            kuna siin juba Uleadist juttu on,siis tõmbasin proovimiseks Ulead Video studio 10 plus. DirectX 9 peaks ka justnagu olema aga kui kaamera panen DV sisendi kaudu arvutisse,siis ulead teatab,et kontrolli ''capture'' filmi käimise ajal.Ma ei oska kuskilt seda kontrollida,mis teema on....

            Comment


              #7
              Vs: Video Capturing.. jama

              Esmalt postitatud tonis12 poolt
              kuna siin juba Uleadist juttu on,siis tõmbasin proovimiseks Ulead Video studio 10 plus. DirectX 9 peaks ka justnagu olema aga kui kaamera panen DV sisendi kaudu arvutisse,siis ulead teatab,et kontrolli ''capture'' filmi käimise ajal.Ma ei oska kuskilt seda kontrollida,mis teema on....
              No löö Google otsingusse see veateade sisse ja lisa ulead videostudio. Kui mingi levinud jama, siis vast teistelgi sama juhtunud. Olen isegi nõnda abi saanud. Igal programmil omad kiiksud...
              Või kirjuta siia, mida Ulead täpselt ütleb, arvuti andmed, kõvaketas jne.

              Comment


                #8
                Vs: Video Capturing.. jama

                Njah.Sinnani ma ei jõudnudki,enne lasin juba arvutist maha ja tõmbasin Pinnacle Studio 10,5 Platinium Editioni asemele.Ja nalja kui palju,kui proge juba arvutis oli,teatas programm,et nii:sul on 256MB ja sellest on vähevõitu.Hm...nüüd pean teist samapalju mälu juurde ostma,et seda käima saada.Pole viga,saab koerast üle,saab ka koera sabast Pole enne sellise asja kogenud,et mingi programm niipalju resurssi nõuaks.Mis paganat ta sellise mäluhulgaga ette võtab?

                Comment


                  #9
                  Vs: Video Capturing.. jama

                  Esmalt postitatud tonis12 poolt
                  Njah.Sinnani ma ei jõudnudki,enne lasin juba arvutist maha ja tõmbasin Pinnacle Studio 10,5 Platinium Editioni asemele.Ja nalja kui palju,kui proge juba arvutis oli,teatas programm,et nii:sul on 256MB ja sellest on vähevõitu.Hm...nüüd pean teist samapalju mälu juurde ostma,et seda käima saada.Pole viga,saab koerast üle,saab ka koera sabast Pole enne sellise asja kogenud,et mingi programm niipalju resurssi nõuaks.Mis paganat ta sellise mäluhulgaga ette võtab?
                  256MB on loomulikult vähe. Hea, et Pinnacle üldse 512MB-ga lepib. Tavaliselt tahavad 1GB ja isegi 2GB saada. Ära unusta, et video monteerimise programmid kõik palju RAM-i tahavad ja mida uuemad versioonid, seda rohkem.
                  Programm võib ju öelda, et miinimum on näiteks 512MB, aga normaalselt see ervuti küll ei jookse. XP juba ise tahab niipalju.

                  Comment


                    #10
                    Vs: Video Capturing.. jama

                    oma mätta otsast niipalju, et dv monteerimisel olen 3 aastat tagasi loobunud Win arvutist ja analoogsest jamast,dv kasutan Mac-i ja palju juukseid alles jäänud...
                    Forget the net. Switch on the set. Warm it up slow and go. Light the tubes, bask in the glow. Surf shortwaves on your old radio.

                    Comment

                    Working...
                    X