Teade

Collapse
No announcement yet.

kuidas videot tööle saada?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    kuidas videot tööle saada?

    on selline probleem et telekasse pole vist otsitud videovaatamise programmi nii et ei saa videot tööle.vajaksin nõu et kuidas saaksin video tööle e siis kuidas otsida seda programmi.olen sellel alal täielik võhik;(

    #2
    Kui antennikaabli kaudu on makk telekaga ühendatud, siis paned filmi mängima ja otsid kõik kanalid läbi telekal, kui scart juhtme või rca abil on telekas ühendatud videomakiga, siis otsid tv puldi pealt üles nupu AV. Teleka ja videomaki manuaalis on muidugi mitu lehekülge kirjeldatud, kuidas see käib.

    Comment


      #3
      olen kõik kanalid läbi vaadanud ja av-d ka proovinud.mitte miskitmoodi ei hakka tööle?olen aru saanud et ainult selle kanali otsimine aitab aga seda ma just ei oska.teleka ja videomaki manuaalis?mida tähendab?

      Comment


        #4
        milline telekas,milline makk

        Comment


          #5
          Originally posted by trintsik@Feb 4 2005, 13:49
          olen kõik kanalid läbi vaadanud ja av-d ka proovinud.mitte miskitmoodi ei hakka tööle?olen aru saanud et ainult selle kanali otsimine aitab aga seda ma just ei oska.teleka ja videomaki manuaalis?mida tähendab?
          Kas sellesmõttes kanalid läbi vaadanud, et nr1, nr2 jne kuni 99? Otsima tuleks ikka kanalid panna. Ma eeldan, et sa oled ikka väga võhik selle kohapeal, sellepärast sellised soovitused.

          Manuaal=kasutusjuhend

          Comment


            #6
            Kui otsida ei oska ja keegi tuttav kah ei aita, siis mingid kaabeltelevisioonimehed tegid seda 50.- krooni eest tallinnas. Kutsu parem naabrimees appi.

            Comment

            Working...
            X