Teade

Collapse
No announcement yet.

Kuidas Videokaamerat valida?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kuidas Videokaamerat valida?

    tahan digivideokaamerat valida .Millised parametrid on kõige tahtsamad?ja millele tuleb tahelepanu pöörata?Millised kaamerad on paremad?

    #2
    Ennem kui midaig valima hakata tuleb endale selgex teha mida kaameraga teha tahad. Kas mina ujudes kalu filmima või niisama jamamiseks. Või on kohe soov midagi paremat teha. Kõik oleneb sinu soovidest, ja selle järgi valida kaamera.
    Mine poodi, otsi mõni asjalikum müüja ja seleta talle mida sa selle kaameraga teha tahad jne. Kyll siis saad teada mida vaadata.

    Ja pealegi see on elektroonika foorum <-ega ma paha pärast aga lihtsalt
    Info võib olla ELUOHTLIK&#33;

    Comment


      #3
      mina ostsin endale Minolta Dimage z1 Päris hea filmimis kvaliteet ja piltidel pole kah viga... Suht hea optika ja 10zoom

      Comment


        #4
        Kui digivideokaamera siis isegi odavama otsa pisikesed teevad suht normaalset pilti(video)
        Vaata siin foorumis on arutatud seda mida osta.
        Mu vanaisa oli küll väga kõva mees aga võitluses elektriga jäi siiski teiseks

        Comment


          #5
          Originally posted by rain4@Feb 3 2005, 21:24
          mina ostsin endale Minolta Dimage z1 Päris hea filmimis kvaliteet ja piltidel pole kah viga... Suht hea optika ja 10zoom
          Küsiti ikka videokamera kohta...

          Fotoka ja videokaamera videot ei saa ikka päris võrrelda veel.

          Aga teema algataja võiks öelda mis hinnaklassist ta oma kaamerat otsib.

          Comment

          Working...
          X