Teade

Collapse
No announcement yet.

DVD mängija Pioneer DV-575A.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    DVD mängija Pioneer DV-575A.

    Selle asemel, et kõiki Tallinna tehnikapoode läbi käia, sooviks teada, kas keegi on kuskil müügil näinud Pioneer DV-575A DVD mängijat.

    OnOff, Plussmiinus, Viva Elektroonika ja Euronicsi kodulehekülgedel kõigil info puudub ja muid kohti hetkel pähe ei tule kust veel vaadata.

    Oleks tänulik kui keegi oskaks öelda umbkaudset hinda, samuti oleks teretulnud first-hand kogemused antud mängijaga.

    Tänan.

    #2
    kodulehekülgedel kõigil info puudub
    Minuteada euronic kaupluses on selline ainult musta värvusega
    Mu vanaisa oli küll väga kõva mees aga võitluses elektriga jäi siiski teiseks

    Comment


      #3
      Asi nüüd tellitud Renerkist. Hind küll oodatust veidi soolasem, aga loodetavasti on ikka seda väärt.

      Imekombel on see siiski veel veidi odavam kui Soomes (sealsed hinnad nii 210 eurot pluss maksud), kuid kallim kui Inglismaal (sealsed hinnad 120 naela kandis ja vist koos maksudega). Inglismaa kohta kuidagi veider.

      Comment


        #4
        Originally posted by Pereira@Jan 20 2005, 08:31
        Asi nüüd tellitud Renerkist. Hind küll oodatust veidi soolasem, aga loodetavasti on ikka seda väärt.

        Imekombel on see siiski veel veidi odavam kui Soomes (sealsed hinnad nii 210 eurot pluss maksud), kuid kallim kui Inglismaal (sealsed hinnad 120 naela kandis ja vist koos maksudega). Inglismaa kohta kuidagi veider.
        Inglismaal enamus tehnikat odavam kui meil, Saksamaast ma parem ei räägigi.
        Soomes saab 575 ka 199 EUR eest Hifikrugist
        Palju siis Renerki hind tuli?

        Comment


          #5
          Originally posted by Anti112+Jan 20 2005, 11:04--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (Anti112 @ Jan 20 2005, 11:04)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-Pereira@Jan 20 2005, 08:31
          Asi nüüd tellitud Renerkist. Hind küll oodatust veidi soolasem, aga loodetavasti on ikka seda väärt.

          Imekombel on see siiski veel veidi odavam kui Soomes (sealsed hinnad nii 210 eurot pluss maksud), kuid kallim kui Inglismaal (sealsed hinnad 120 naela kandis ja vist koos maksudega). Inglismaa kohta kuidagi veider.
          Inglismaal enamus tehnikat odavam kui meil, Saksamaast ma parem ei räägigi.
          Soomes saab 575 ka 199 EUR eest Hifikrugist
          Palju siis Renerki hind tuli? [/b][/quote]
          3540.-, ehk siis veidi kallim kui Hifikrugis, juhul kui need hinnad seal maksudega.

          Comment


            #6
            Originally posted by Pereira+Jan 20 2005, 17:09--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (Pereira @ Jan 20 2005, 17:09)</td></tr><tr><td id='QUOTE'>
            Originally posted by Anti112@Jan 20 2005, 11:04
            <!--QuoteBegin-Pereira
            @Jan 20 2005, 08:31
            Asi nüüd tellitud Renerkist. Hind küll oodatust veidi soolasem, aga loodetavasti on ikka seda väärt.

            Imekombel on see siiski veel veidi odavam kui Soomes (sealsed hinnad nii 210 eurot pluss maksud), kuid kallim kui Inglismaal (sealsed hinnad 120 naela kandis ja vist koos maksudega). Inglismaa kohta kuidagi veider.

            Inglismaal enamus tehnikat odavam kui meil, Saksamaast ma parem ei räägigi.
            Soomes saab 575 ka 199 EUR eest Hifikrugist
            Palju siis Renerki hind tuli?
            3540.-, ehk siis veidi kallim kui Hifikrugis, juhul kui need hinnad seal maksudega. [/b][/quote]
            Koos Soome käibemaksuga ikka jah.
            Euronicsis oli 3590 täna hinnaks.

            Comment


              #7
              Tervist,

              Tekkis küsimus seoses antud DVD-mängijaga, et kas asi ka Eesti täpitähtedega subtiitreid nätab? (et siis.. mängijad, mille otsa seni sattunud olen, neid ei mängi)

              Ette tänades,
              BASF

              Comment


                #8
                Originally posted by BASF@Jan 26 2005, 22:22
                Tekkis küsimus seoses antud DVD-mängijaga, et kas asi ka Eesti täpitähtedega subtiitreid nätab? (et siis.. mängijad, mille otsa seni sattunud olen, neid ei mängi)
                Ma küll pead ei anna, aga põgusal proovimisel (ja 2.09 originaalfirmware&#39;iga) olid täpitähed olemas. Renerkist nädal aega tagasi ostetud masinal oli algselt v2.05 sees.

                Comment

                Working...
                X