Teade

Collapse
No announcement yet.

Kas võib?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kas võib?

    Kas võib panna tavalist elektrikaablit teleka antenni juhtmeks?
    Kui ei tohi siis miks?

    #2
    oi, häda korral on sinna kõike topitud, aga jah aint vene telkudesse, uuematele ostax ikka õige antenni, vaevalt seal midagi läbi põleb aga noh, uuel telkul (ytleme siis nii et tänapäevasel) mingi juhe taga rippumas, ple kena, seepärast lihtsalt ostax õige antenni , hinnad ka täitsa OK (vähemalt mu jaoks).
    maitse asi

    Comment


      #3
      Endalgi on telekaantenn mingi loll juhe. olen mõelnud, et ühendaks raadio antenniga ära, sest raadio oma läheb katusele.
      <span style=\'font-size:13pt;line-height:100%\'>Qlimax</span>

      Comment


        #4
        Mul on halbu kogemusi antenni juhtme varjestusega mis on läind katki ja nagu elektri juhe on vastu pidavam.

        Comment


          #5
          kui juhtmejupp on lühike ja signaal tugev, siis on see täitsa võimalik.aga antennikaabel on alati parem lahendus.

          Comment


            #6
            Elektrikaabel teleka antenni juhtmeks? Kui on mõeldud tõesti ,et selle elektrikaabliga endaga mingit signaali vastu võtta siis võib isegi mingi pildi ette saada (väga tugeva signaali puhul). Antenni ja telekavaheliseks nn. toiteliiniks see üldjuhul aga ei sobi kuna elektrikaablil on suured kaod ja selle lainetakistus on mittesobiv. Kasutada tuleks ikka õiget antenni ja korralikku 75 oomist koaksiaalkaablit.

            Missmoodi teil halbu kogemusi antennijuhtme varjestusega on?
            Isegi veidi vigastatud varjega koaksiaalkaabel annab paremaid tulemusi kui elektrijuhe. Ja kui tõesti kardad varjestuse kahjustusi siis soovitan korralikku kaablit näiteks kaabeltelevisiooni jaoks mõeldud kaablit mis on mitmekordse isolatsiooni ja varjestusega, UV kiirte-, niiskuse ja isegi leegikindel. Tõsi küll KTV kaablid on aga kallid al.15kr/m kuid tulemusi annab ka tavaline mitmekordse varjega RG6 kaabel või AL1.13G mille hinnad ca.4kr/m.
            Igal plussil on omad miinused

            Comment


              #7
              Nii siis telekas ei plahvata kui ma panen õige antenni kaabli asemel elektri juhtme.

              Comment


                #8
                Kui sa teist otsa pistikusse ei pista, siis ei juhtu midagi

                Comment

                Working...
                X