Teade

Collapse
No announcement yet.

LCD monitor Compaq TFT5005 vajab remonti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    LCD monitor Compaq TFT5005 vajab remonti

    Subjektis nimetatud monitoril lõpetas töö backlight.
    Kui keegi oskab seda remontida ja saab ka teostatud töö eest tseki kirjutada, siis võiks ühendust võtta 56823036 või lembit(ätt)local(punkt)ee

    Lembit

    #2
    Kui huvi ise torkida, vaata pingemuundi plaadil olevat kaitset ja muidugi ka seda, kas midagi kärsanud on (samal pladil, nt. 300pF/2kV konde).
    - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
    - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

    Comment


      #3
      Endal on keerukas torkida. Vähe sellest, et elektroonikas just kõva käsi pole aga parem käsi on ka kipsis.
      Sul ei oleks huvi vaadata?

      Comment


        #4
        Originally posted by felch@Nov 16 2004, 15:48
        kas midagi kärsanud on (samal pladil, nt. 300pF/2kV konde).
        Võtsin lahti. Samal plaadil midagi kärsanud ei ole. Ükski detail plaadil mulle kaitset ei meenuta ja kaks plaadilasuvat kondekat on ka vastavalt 25V 220uF ja 50V 10uF.
        Kas siis, kui ilma tseki/arveta remontida, oleks huvilisi? Häda on suur.

        Comment


          #5
          asukohaks on info puudub, järelikult, tallinnast.kas siis tõesti tallinnas parandajaid pole? kui8 elaksid lähemal, kutsuks enda juurde.

          Comment


            #6
            Korra ju võib vaadata kui oled Tallinnas kuid varuosi nagu torud mul ei ole
            - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
            - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

            Comment


              #7
              nu kui oled allinnast ja saaksid tuua selle mule tööjurde siis vast leiax miskit asjale sest on olemas torusid ja muundi plaate kui pole veel käima saanud aga arvega on nii et seda mul võimalik välja kirjutada pole
              kui on vaja võta ühendust ja vaatab asja üle GSM:55984201

              Comment

              Working...
              X