Teade

Collapse
No announcement yet.

WiFi-to-LAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    WiFi-to-LAN

    Telekal on LAN pesa aga juhet vedada läbi seinte või väljast garaazhi väga tüütu. Samas WiFi ga maja kaetud korralikult .
    Kas on mingi jupp mis käib LAN auku ja püüab WiFi kinni ?

    #2
    Kas siis telekal endal WiFit ei ole?

    Comment


      #3
      Seina kontakti käiv wifi repeater, millel on ka LAN pesa.

      Comment


        #4
        vt. KBs oli APPLE AIRPORT EXPRESS RUUTER A1264 saad kommiraha eest kätte, olen kunagi kasutanud wifi>lan

        Comment


          #5
          Vanemleitnant, ei ole jah WiFi’ t
          a1, mingi link palun

          Comment


            #6
            Farad, ei leidnud kusagilt sellist asja

            Comment


              #7
              Kliendirežiimis Wifi ruuter analoogselt alumisele pildile? Uuskasutuskeskusest või heade inimeste käest võib saada kommiraha või ka aitähi eest.
              Click image for larger version

Name:	ddwrt-client-1.png
Views:	257
Size:	42,7 KB
ID:	1123729

              Comment


                #8
                Ülaltoodud pildile lisaks - ruuter peab siis ikka ka third-party firmware't toetama, päris suva juust muidu eest seda reeglina ei toeta.
                Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                Konfutsius

                Comment


                  #9
                  Mul sellised kasutuses, üks käib üle wifi teine läbi elektrijuhtme

                  https://arvutitark.ee/est/tootekatal...-TP-LINK-22398
                  https://arvutitark.ee/est/tootekatal...in-Pack-196330

                  Ainult wifi asjal ei oska lisavõrku välja lülitada
                  Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

                  Comment


                    #10
                    Olemas sellised umbes toiteploki suurused WiFi ruuterid, millel võrgukaabli pistik.
                    Konfis näitad ära, kuidas kasutada tahad, kas AP , kliendi või repiirerina.
                    MINULE EI MEELDI KUI MÕNINGAD ISIKUD MINU POSTITUSI MUUDAVAD,
                    KUI POSTITUS EI SOBI SIIS PALUKS SEE KUSTUTADA !

                    Comment


                      #11
                      Esmalt postitatud klm poolt Vaata postitust
                      WiFi ruuterid, millel võrgukaabli pistik.
                      Milline on pistikutega ruuter? Kui pikad kaablid sel küljes on?
                      73lpiC3kCzI 1hz9KtdUAoU FHo6rXLHNTU
                      ATiP1pN4XeM

                      Comment


                        #12
                        Mul on saunas selline:
                        https://kaup24.ee/et/arvutid-ja-it-t...4cm?id=3245390

                        Pandud tööle repeaterina, püüab ilusti toast wifit (umbes 25m). Neti kiiruse kadu praktiliselt olematu.
                        Нужно делать так, как нужно. А как не нужно, делать не нужно - Винни-Пух

                        Comment


                          #13
                          Tegelt sobib vist suht suvaline wifit oskav ruuterite paar.Ei pea isegi samasugused olema. Nö. vastuvõttev pool peab oskama töötada "client modes".
                          Vahel tuleb selleks ruuteri originaalfirmware asendada mõne alternatiivsega. Näiteks Opewrt. https://openwrt.org/
                          Nö. saatval poolel, kui NAT-i vaja pole, tuleb DHCP-server kinni keerata ja ühendada muu võrguga LAN-porti pidi.

                          Ja märkus pistikute-pesade kohta on täiesti asjakohane. Staazikas tehnikafoorumil osaleja ei tohiks selliste asjade vastu eksida.

                          Comment


                            #14
                            Esmalt postitatud Scott poolt Vaata postitust
                            Milline on pistikutega ruuter? Kui pikad kaablid sel küljes on?
                            On olemas ILMA võrgukaabli pistikuteta WiFi ruuterid, signaalipikendajad. Nendest poleks teemaalgatajal abi.
                            Akudeta
                            MINULE EI MEELDI KUI MÕNINGAD ISIKUD MINU POSTITUSI MUUDAVAD,
                            KUI POSTITUS EI SOBI SIIS PALUKS SEE KUSTUTADA !

                            Comment


                              #15
                              Nojah, pistikul ja pistikupesal vahe sees, esimene isane ja teine emane.
                              Ei ole veel sobivat juppi leidnud, jälgin teemat

                              Comment

                              Working...
                              X