Teade

Collapse
No announcement yet.

Smart tv ja Go3

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Smart tv ja Go3

    Selline mure, et telekas ei näe go3, kui olen end sisse loginud. Arvutis ja telefonis näen. Eraldi kodus ruuterit pole ja WiFi teen telefoniga. Et go3 näha, pean teleri arvutiga ühendama läbi hdmi.
    Telekas samsung 6 seeria 2017.a. mudel. Teler ise näitab menüüs mudeli koodi UE40MU6172
    Go3 klienditeenindus soovitab neilt võtta lisa raha eest ruuter. Kas chromecast karbi soetamine lahendas mure?

    #2
    Go3 koos Xiaomi boksiga on toimiv lahendus: https://www.hinnavaatlus.ee/1526552/xiaomi-mi-box-s-4k/
    Proovitud ka hotspotiga.
    Lisaks saab veel muid Android TV -ga toimivaid rakendusi kasutada.

    Comment


      #3
      Juhuse tahtel nägin youtubes go3 reklaami, et telekas smart tv kaudu on võimalik siiski näha. Pika pusimise peale mul see nüüd ka õnnestus.

      Comment


        #4
        Esmalt postitatud maidor poolt Vaata postitust
        Juhuse tahtel nägin youtubes go3 reklaami, et telekas smart tv kaudu on võimalik siiski näha. Pika pusimise peale mul see nüüd ka õnnestus.
        Kas oskad õelda kuidas sa said go3 smart tv? Ei saa kuidagi hakkama ise

        Comment


          #5
          Ma soovitaks eraldi tellida Android TV boxi, palju kasutajasõbralikum kui enamus smart tv enda süsteem. 50 euroga saab juba asjaliku boxi aliexpressist kätte, mul endal üks olemas ja vahepeal Go3 tv äpiga kasutan. Paned juhtmevaba hiire ja klaveri järgi, väga mugav.

          Comment


            #6
            Esmalt postitatud tiidu93 poolt Vaata postitust
            Paned juhtmevaba hiire ja klaveri järgi, väga mugav.
            No ma ei tea, siis on lisaks pultidele veel hiir ja klaviatuur ka diivanilaual? Telekapuldist peaks piisama. Mul on Apple TV ja Elisa boks ning soundbar teleka küljes - kõiki saab teleka puldist juhtida.

            Comment


              #7
              Ise kasutan telia tv teenust, too androidi tv box minu jaoks ongi alternatiiv teatud saadete vaatamiseks. Sellega olen küll päri et igasugused hiired ja klaviatuurid ja lisapuldid on väga tüütud. Samas sellest ei tagane-kui kasutad smart tv teleka enda süsteemi siis on
              see ebamugavam kui väline androidi tv box.

              Comment


                #8

                Aga tasub kuna telekas olev äpp ei erine kasutusmugavuselt kuidagi eraldi box'i omast eriti kui on android'iga tv.
                viimati muutis kasutaja Scott; 24 10 2022, 07:43. Põhjus: kõike ei pea tsiteerima

                Comment


                  #9
                  zamolen, mis su teleka mudel on? Kõik algab sellest.
                  Нужно делать так, как нужно. А как не нужно, делать не нужно - Винни-Пух

                  Comment

                  Working...
                  X