Teade

Collapse
No announcement yet.

Telia Arris ja Samsung teleka vaheline konflikt

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Telia Arris ja Samsung teleka vaheline konflikt

    Samsung QE65Q60TAUXXH (65" QLED) ja Telia Arrise box ei saa omavahel suheldud.
    Suvaliste ajavahemike (viimasel ajal üha sagdamini, isegi 1 min jooksul) kaovad pilt ja heli ca. 2 sekundiks.
    Proovisin ka vana Motorola boxiga, sellega pilt olemas heli puudub täiesti. Samas DVD mängijaga ja Nintendo konsooliga probleeme pole. Netiühenduste (Youtube, Netflix jne.) puhul toimib laitmatult.
    On kellelgi kogemusi/ideid?

    #2
    arris istub ikka teleka esimeses hdmi augus?

    Comment


      #3
      Jah.
      Leidsin selle, proovin ära, vaatan mis saab.

      https://digitark.ee/nipid-oige-digib...pildi-teleris/

      Suhtlesin ka Samsungi tootetoega, nad soovitasid samuti vähendada boxi eraldusvõimet, soovitatav oli 1080p50(60)
      viimati muutis kasutaja kalju; 10 06 2021, 11:27.

      Comment


        #4
        HDMI juhe ei vasta 2.0 standardile, siis tuleb jah resolutsiooni vähendada FHD tasemele, kuid see kes soovitas 60FPS panna, võiks küll mingit ajule kergemat tööd teha, meil nimelt on PAL ajastu kohaselt siiski 50FPS kasutusel. Ja see teler peaks igast HDMI pesast saama jagu 2.0 standardiga, pole tarvidust pesi loendada.
        Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
        Konfutsius

        Comment


          #5
          vaikimisi sööb digibokse ikka esimese augu kaudu. muidu hakkad käsitsi ümber lülitama.

          Comment


            #6
            Mida seal ümber lülitad? Tal on kõik HDMI augud ühesugused (2.0), tunnevad ühtviisi CEC'i ja eARC ainsana on mõeldud HDMI nr 2 alt käima. Mida see digiboks sellega teeb...?
            Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
            Konfutsius

            Comment


              #7
              kogu aeg hakkad käima pannes sisendit valima. paned kohe juhtme õigesse auku, no problemo, kõik käib kui kellavärk.

              Comment


                #8
                Panin boxist 1080p50. Tundub, et aitas. Box on selle juhtmega, millega Telia komplekteeris.
                Huvi pärast võiks proovida mingi hüper-super 8K HDMI kaabliga kõrgemat eralduvõimet.

                Comment


                  #9
                  Esmalt postitatud olavsu1 poolt Vaata postitust
                  kogu aeg hakkad käima pannes sisendit valima. paned kohe juhtme õigesse auku, no problemo, kõik käib kui kellavärk.
                  Võibolla on see siis Telia Arrise probleem, mul kahe Samsaga seda pole et pean hakkama käimapannes sisendeid lappama. Kuid mul pole ei Arrist ega ka seda konkreetset Samsa mudelit samuti, ei saa kontrollida.
                  Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                  Konfutsius

                  Comment


                    #10
                    rolli mängib isegi see kummas järjekorras asjad sisselulitatakse kas arris ennem või telekas ennem. kui telekas on pidevalt standby peal siis tabab ta ise ära, kust signaal tuleb ja lülitab sellele sisendile.

                    aga kui mõni armastab telekat täiesti välja lülitada, siis tahab sisendi valimist.

                    mu sony on selline.

                    Comment


                      #11
                      Mu Sony lülitub sellele sisendile, millel oli enne väljalülitamist. Vahet pole, kas puldist, nupust või sabast välja lülitatatud.
                      73lpiC3kCzI 1hz9KtdUAoU FHo6rXLHNTU
                      ATiP1pN4XeM

                      Comment


                        #12
                        Mul Samsad ja varasemalt olnud Philipsid samamoodi.
                        Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                        Konfutsius

                        Comment


                          #13
                          See küll huvitav, kas tõesti on siis mudelitel nii suur vahe sees.
                          Mul Philipsid lülitavad end ootele kui vooluvõrku saavad. Ja siis olenevalt, kas lülitad sisse arvuti või digiboxi lülitub automaatselt sinna peale.
                          Samuti lülitub, kui panna üks kinni ja lülitada teine sisse (sisendeid näppima ei pea). Ka ei ole 1. sisend üldse kasutuses.
                          Nühi põllukivi palju tahad, teemantit tast ikka ei saa

                          Comment

                          Working...
                          X