Teade

Collapse
No announcement yet.

Kas SD-vabalevikanalite kadumine mõjutab sind?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Esmalt postitatud Mees Metsast poolt Vaata postitust
    Siit on puudu valik "Mul pohlad!"
    See valik on olemas - jätad hääletamata, kuna sa pole küsitluse sihtrühm.
    73lpiC3kCzI 1hz9KtdUAoU FHo6rXLHNTU
    ATiP1pN4XeM

    Comment


      #17
      Täiuslikum pilt oleks ikka olnud + huvitav lihtsalt, kas/kui palju selles osas mõttekaaslasi oleks.
      Abiks arvutustel: Oomiproge, Võimuproge
      Kahtled mõne muusikapala/albumi kvalikteedis? Ei kõla nagu päris nii? Hajuta viimased kõhklused programmiga AudioVisualizer !

      Comment


        #18
        Esmalt postitatud Shele poolt Vaata postitust
        Hämmastav, et nii vähe vastuseid? Tegudele!
        Vast on veel natuke vara arvama hakata mida tegema peaks?
        ETV on täis vanu saateid, õgimist ja mõrvu.
        Kell 12 räägitakse et kell on 7.00 ja tulevad viimased uudised.

        SD lõpu suhtes toimus juba ka nihe.
        Kogu see lugu tundub natuke nagu TV müüdikampaania.
        OSTKE UUS!!!!!

        Vist hakkan esialgu vaatama Jupiterist reklaamivabalt.
        Eks tulevik näita mis saab.

        Äkki tuleb foorumisse teem "Kuidas ehitada TV HD vastuvõtja"
        Ootame ära.
        ***
        Mida sealt VALIKUST selliste mõtetega valida?

        Comment


          #19
          Esmalt postitatud A.R. poolt Vaata postitust
          Äkki tuleb foorumisse teem "Kuidas ehitada TV HD vastuvõtja"
          Vaatasin just eile, mida Hiinamaalt saab tellida.
          Vanematel 2 telekat, millest ühel sees Conaxi moodul, teise küljes vabalevi satikas. Kumbki ei saa ise hakkama T2 vastuvõtuga.
          Mõlemale seega vaja uut digiboxi, aga 1 neist peaks võimaldama Conaxi mooduli kasutamist ja teine S2 vastuvõttu.
          Samas tundub, et osad vastuvõtjad oskavad kaardi üle LANi (Wifi) jagada, osad lausa vastuvõetava striimi IP peale keerata (vanemale pole seda küll vaja, aga endale huvitav).
          Osade kohta on küll märge, et T2 vastuvõtja, aga H264 toega.
          Päris keeruline saab olema aru saada, kas asi ka meie tingimustes töötab.

          Comment


            #20
            Väidetavalt lükkub asi pool aastat edasi.
            Noh, naispereliikmed saavad igaüks eraldi telekat vahtida.......
            Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

            Comment


              #21
              Esmalt postitatud vanakool poolt
              Väike OT.
              Mind see ei puuduta kuna nagunii nii maal kui linnas igal pool Lumaxi T2 digiboksid.
              Põgusal vaatlusel ei selgu, kas viidatud boxid h265-e oskavad. Ilmselt mitte. Siis ei pruugi tulevik nii muretu olla, kui tundub.
              A mine tea, võibolla saab boxi ressurs enne otsa, kui muutused tulevad.
              Esmalt postitatud vanakool poolt
              Mind paneb hämmastama hoopis see et Kingissepa mastist tulevad 20 vabakanalit poola restiga on super pildikvaliteediga.
              Linnas Elion koorib 30 euri lihtsa kodupaketi eest, no kvaliteet.. kohe meenub 90 ndate lõpp ja laenutusest võetud Fantoomi VHS
              Miks mitte lüpsta, kui piima tuleb .......

              Comment


                #22
                Meeterlaine antenni ei tahaks, dm antenniga sama võimeka antenni mõõdud oleksid liiga suured(kunagi isa ehitas soome tv vaatamiseks ca. 5m pikkuse antenni.). Samas 5. elemendiga antenn oleks veel enamvähem mõistlik(linnud rõõmustaks kindlasti). Soomlastel oli vist DNA meeterlainel, kahjuks pole viitsinud proovida kuidas meie suunas levib.

                Comment


                  #23
                  Meeterlainetel pole midagi, õik on DM. Digita kodulehel on olemas. Mul on aknal lapik antenn (tegelikult kaks, eri suurustega), mis mahub kenasti akna ja kardina vahele ära, nii et isegi proua ei virise.

                  Comment


                    #24
                    Olles küsitlusele vastanud "ei puuduta" ja siis seda teema pealkirja veel mitmed korrad silmanud, jõudis mulle kohale, et natuke ikka puudutab. Mul on sahtlipõhja kogunenud 2-3 DVB-T USB pulka, mida olen mõelnud müüki panna, et ehk kellelgi läheb vaja. No nüüd siis ilmselgelt kvalifitseerub see digiprügiks ja võib hoopis jäätmejaama viia.
                    Enda elu käib endiselt mediacenteri ja USB tuunerite peal, aga standard on D2. Kommertskanalitest puudust tunda ei oska, vabalevist naine ikka krimkasid vahib ja vahest jooksevad mingid muud saated taustaks.
                    Toidan trolle!

                    Comment


                      #25
                      Esmalt postitatud redart poolt Vaata postitust
                      ... 2-3 DVB-T USB pulka, mida olen mõelnud müüki panna, et ehk kellelgi läheb vaja. No nüüd siis ilmselgelt kvalifitseerub see digiprügiks...
                      FM ja DAB vastuvõtuks ilmselt sobivad.
                      Sõltuvalt kivist ka see: http://websdr.org/

                      Comment


                        #26
                        Ei mõjuta, vaatan telekat vähe, Pärnus korteris Telia pakett mingi 200 kanaliga vms ja netiga.
                        Kasutan netti rohkem, telku seisab niisama suht.
                        Vahest panen telkus Youtube mängima, see suht kõik.
                        Soomes pole lepingut teinud, ei näe vajadust. Nett mobiilne (piiramatu) ja rohkem polegi vaja.
                        Vajadusel saab ju ETV jms asju netis vaadata, et telkut nagu ei vaata tundide viisi, polegi seda kunagi teinud.

                        Suvel plaanis maja osta ja algselt oli mõte, et noh naispereliikmele TV värk paika panna, aga see pole veel kindel ja pole läbi räägitud.
                        Ta harjunud juba netis kõike vaatama.

                        Ja praegu vist mingi pulgad vms arvutile välja mõeldud või mingid interneti lehed, kus mingid sajad kanalid sees.
                        Et see telku ongi nagu rohkem siis netis, kui püüab neid kanaleid.
                        Üldiselt ma ei saa ka istuda pikalt, lihtsalt vahtida telkut, tahan koguaeg midagi nokitseda, liigutada. Et ma ei viitsi jah kohapeal pikalt istuda.

                        Sati pannid vist ka moest läinud või ei?
                        viimati muutis kasutaja Elektrik; 26 12 2020, 12:49.

                        Comment


                          #27
                          Mulle tundub järelvaatamine suurem ajaraisk. Mul käib telekas kogu aeg taustaks aga eriti ei vaata, tuleb kõike, ka seda mida ise eales kuskilt ei otsiks ja värskeid uudiseid ka ilma et midagi klikkima peaks.

                          Aga kui mingeid saateid spetsjomm välja otsid siis peaks nagu vaatama ka.
                          Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

                          Comment


                            #28
                            Esmalt postitatud Elektrik poolt Vaata postitust
                            Sati pannid vist ka moest läinud või ei?
                            Kuidagi tundub nii. Nooremad ei taha üldse telekat vaadata, istuvad netis ja panevad ise vaatamislisti kokku. Kel nett ja striimid, vaatavad neid. Satt on jäänud nendele, kes vanast ajast satipisiku külge on saanud ja/või traadiga netti koju ei tule. Mul näiteks 7 panni üleval ja kolm veel varuks ootel, et üles panna. Päid muidugi veelgi rohkem. See ei tähenda, et kõiki kanaleid vaatan; ühe sati pealt saab ühed, teiselt teised ja nii lemmiklist koguneb. Palju huvitavaid kanaleid pole meie teenusepakkujatel olemas või on need maha võetud seoses "vähese vaatajahuvi" tõttu.

                            Sattidel on häid raadiokanaleid ka. Heli on mahlane, nüansirikas; samad netistriimid kodulehtedel on kompresseeritud, piiratud ribalaiusega ja plekise heliga.
                            73lpiC3kCzI 1hz9KtdUAoU FHo6rXLHNTU
                            ATiP1pN4XeM

                            Comment


                              #29
                              Täis pohlad, vaatan 4k telekast Netflixi ja sd d (saksa demokraatlikku vabariiki?) taga ei nuta.
                              MINULE EI MEELDI KUI MÕNINGAD ISIKUD MINU POSTITUSI MUUDAVAD,
                              KUI POSTITUS EI SOBI SIIS PALUKS SEE KUSTUTADA !

                              Comment


                                #30
                                Esmalt postitatud a1 poolt Vaata postitust
                                Samas tundub, et osad vastuvõtjad oskavad kaardi üle LANi (Wifi) jagada, osad lausa vastuvõetava striimi IP peale keerata ...
                                Osade kohta on küll märge, et T2 vastuvõtja ... kas asi ka meie tingimustes töötab.
                                mis otsingusõnu peaks kasutama?
                                pole veel teemat uurima hakanud
                                just sõideti mulle kodus sisse, et teler ilma T2-ta, tv-teenus minimaaalne zuumi kaudu ja mingit box-i ka pole
                                korra vaatasin nüüd hiina asju ja loobusin, kuna c0nax pesaga android box on jube kallis


                                Comment

                                Working...
                                X