Teade

Collapse
No announcement yet.

Kõlaris viliseb

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kõlaris viliseb

    Tähendab mul on üks vana auto võim mille ma panin ühele kõlarile taha, aga se võim tekitab kõlaritesse vilina, et kui auto käib ja pedaali vajutad siis muutub vilin suuremaks ja kui vähem pedaali vajutad siis vilin an madalam, aga kui auto ei käi siis vilinat pole, et mis peaks tegema et se ära kaoks?

    #2
    maanduse õigest kohast võtma (- juhe)
    -

    Comment


      #3
      kus kohas se maandus siis võetud olema peaks?

      Comment


        #4
        võimalikult võimu lähedalt või siis katse-eksituse meetodil mööda autot erinevaid punkte otsima kerest. Lisaks on veel selline asi et helikaablid peaksid olema lahus voolukaablitest, võimalikult kaugel ... mis veel ... geneka harjad võivad otsakorral olla, mingi juhe sul kuskilt kõrgepinge kaablite lähedalt veetud ... ja kui see kogu jama ei aita, siis oli müügil mürasummutus jublakas ... ei viici praegu otsida
        anna siis tulemustest teada.
        -

        Comment


          #5
          ei se ei aita, aga näiteks kui panna sinna uuem võim vahele, siis on kõik korras.

          Comment


            #6
            nüüd võttis küll karbi kinni, sest mul endal masinas võim aastast 97 ja siiani kärab ... kaku kaan maha ja vaata, äkki on midagi lahti sul kuskilt skeemi pealt või läbi küpsend ....

            Võimu ära kohe maha ka kanna, mis isendiga muide tegu on?
            Proovi mõne tuttava autos ka enda võimu, vaata mis seal teeb. (enne kaane maha kakkumist)
            -

            Comment


              #7
              võimu mõni toitelüüt ehk mahtuvusega hüvasti jätnud?
              - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
              - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

              Comment


                #8
                seda põhjustab generaator, pöörete tõusuga vile sagedus tõuseb. see vile tuled võimendisse toite kaudu.vaate võimendit ,toite ahelas on tavaliselt pandud filter, mis taolised häired peakas maha lõikama. selles filtris on iduktiivsus ja enne ja pärast drosselit on miinuse suhtes el. lüüt kondekad.kas kondekad on ikka korras. võid ka proovida vahetult generaatori juurest plussi otsa pealt kondekas vastu maad panna, ehk ühendada kondekas gen. tuleva + ja miinuse vahele, mahtuvusega 0.25- 1.0mkf on olnud juhuseid, kus kondeka mahtu tuleb valida. oleneb genekast on juba tehase poolt selline olemas, kud on mahtuvuse kaotanud. on veel võimalus et gen. ergutuse otsa pealt proovida kondekat panna miinuse suhtes. see häire on tingitud generaatorist. kui võimul filtrit pole siis otsida skeem ja teha selline filter. kokkuvõtteks selline nähtus küll ja küll olnud olen isegi niikaugele jõudnud et sai häire sag. ära mõõdetud ja filter arvestuste järgi vahele tehtud sai puhtaks küll. muide see filtri jutt kehtib ka juba raadio kohta häire võib ja tulebki juba raadiosse ja sealt võimendatuna võimu, kui võim on raadio järel .kontrollo ka raadio filtr ära ja katseta võimu ilma raadiota saad teada kust häire tuleb kas raadio või võimu toite kaudu, kuid kindlasti tuleb ta toite kaudu ja igasuguste maanduste otsimine on mõttetu see häire on toitesüsteemis juba sees ja on generaatorist.

                Comment


                  #9
                  tänan nõuande eest, njah sellel võimul küll sial mingit filtrit ees pole, aga eks siis otsin selle kuskilt netist ülesse ja panen vahele.

                  Comment


                    #10
                    julgen vastu vaielda, alati pole asi genekast tingitud vaid just maanduspunktist, omal kogemusi sellega küllaga aga jah, kondekajutt vastab ka tõele, olin selle täitsa unustanud
                    -

                    Comment

                    Working...
                    X