Teade

Collapse
No announcement yet.

otsin võimendi remontiat

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    otsin võimendi remontiat

    niisiis otsin kes teeks selle bandi võimendi korda.Võimendi on transside peal kuskil venes tehtud väike partiidena, võimsus 2X250 W ja üks kanal ei tööta.Igalpool kus olen remondi firmades käinud on jut ikka sama et töö on mahukas ja ei ole huvitatud.Ehk siiski leidub keegi kes on nõus aitama.

    #2
    mis on võimendi mark ja kui tead mis transid on lõpus

    Comment


      #3
      võimendile on peale kirjutatud MEMA CLAN CS-500 ja transid on lõpus c67

      Comment


        #4
        kahtlen et see vene tükk on ja kas see on ikka transi õige markeering, või on sul skeem olemas?

        Comment


          #5
          skeemi kahjuks pole aga transile oli nii peale kirjutatud kuid oli mingi pikk nr veel võibolla siis oli see teine õige. kontrollin üle. Selles võimus on hästi palju vene jubinaid sees ja keegi tuttav teadis rääkida et deid valmistati kunagi leningradis pool käsitööna.

          Comment


            #6
            Originally posted by tony19@Aug 2 2004, 13:04
            niisiis otsin kes teeks selle bandi võimendi korda.Võimendi on transside peal kuskil venes tehtud väike partiidena, võimsus 2X250 W ja üks kanal ei tööta.Igalpool kus olen remondi firmades käinud on jut ikka sama et töö on mahukas ja ei ole huvitatud.Ehk siiski leidub keegi kes on nõus aitama.
            C64/65ga olen ise teinud, C67 pole aimu. Kuna asukoht märkimatta, siis raske
            soovitada. Üldiselt remondikohtades niisuguseid aretisi ei remondita.

            Edit:C67 ka olemas asjad, niisuguse asja remontimine üldiselt vaevaline,
            enne lubamist tahaks teostust näha.
            VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

            Comment


              #7
              no kui nii siis võbolla tõesti on see mingi eksperimentaalsünnitis. jääb ära

              Comment


                #8
                see asukoht on haapsalu kuid võin tuua ka tallinna või kuskile sellisesse kaugusse.

                Comment


                  #9
                  Originally posted by tony19@Aug 2 2004, 15:47
                  see asukoht on haapsalu kuid võin tuua ka tallinna või kuskile sellisesse kaugusse.
                  vaata PM kirju.
                  VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

                  Comment


                    #10
                    Kui sul kunagi teine kanal kah tuksi lääb võiksid ta sümboolse tasu eest mulle anda. Ütleme ,et viitsimist kohe remontima hakata pole ,kuid talv tulekul ja siis olex hea midagi keerulisemat aretada. Kuid teoreetiliselt olex asja kindlasti kergem parandada ,kui 1 kanal korras on ,sest nagu aru saan skeemi pole ja asi rohkem käsitööna tehtud
                    Alati põleb midagi.(SUURE LEEGIGA)

                    Comment


                      #11
                      palju maksma oleksid nõus... endal käedjalad tööd täis a ikka hea raha eest leiaks natuke aega..., muidugi tahaks enne asja näha..., osasid võimendeid on igaljuhul ilma skeemita võimatu(minu jaoks) parandada...

                      ja vajalikud jupid pead ise hankima... sest ple kyl sellistest transidest enne kuulnud...

                      Comment

                      Working...
                      X