Teade

Collapse
No announcement yet.

mis võimendil viga?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    mis võimendil viga?

    Mul on mingi 1989 aasta vene võim. suur metallist(hea jahutus) ja raske - 8 kg umbes.
    eriti selle võimendi ehitusest midagi ei taipa.
    ainuke asi mis näitab tootjat on- 100Y - 101.
    Ühe lambiga. Indikaatoriks on voltmeter.
    Väljundid: 3x 30V, 15 oomi, 120V ja maandus. Igal väljundil on kaitse ja lüliti, üks lüliti on TP või 15 oomi.(kõik on taga).
    Sisenditest, nii palju kui ma aru saan, on 1x mikrofon,1x magnetofon,1x raadio,1x väljund ja 2x tavalist väljundit (märkega IO).
    kuulda on ainult madala tooniga undamine, sisendid ei tööta nagu üldse.
    Kas keegi on sellist võimu näinud.
    Sain selle ühe vanema elektroonikukäest 2 kuud tagasi, kes nüüd on siit kadunud. Kaasa sain ka ühe "ruupori ".
    tel 53729764

    #2
    Tu 100 translatsioonivõim
    vaata seda teemat
    http://www.tevalo.ee/foorum/index.ph...topic=6295&hl=

    omal ajal lasin sellega kõlareid läbi ja siis lolli peaga lammutasin laiali....
    Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

    Comment


      #3
      Originally posted by hull algaja@Aug 1 2004, 01:40
      Mul on mingi 1989 aasta vene võim. suur metallist(hea jahutus) ja raske - 8 kg umbes.
      eriti selle võimendi ehitusest midagi ei taipa.
      ainuke asi mis näitab tootjat on- 100Y - 101.
      Ühe lambiga. Indikaatoriks on voltmeter.
      Väljundid: 3x 30V, 15 oomi, 120V ja maandus. Igal väljundil on kaitse ja lüliti, üks lüliti on TP või 15 oomi.(kõik on taga).
      Sisenditest, nii palju kui ma aru saan, on 1x mikrofon,1x magnetofon,1x raadio,1x väljund ja 2x tavalist väljundit (märkega IO).
      kuulda on ainult madala tooniga undamine, sisendid ei tööta nagu üldse.
      Kas keegi on sellist võimu näinud.
      Sain selle ühe vanema elektroonikukäest 2 kuud tagasi, kes nüüd on siit kadunud. Kaasa sain ka ühe "ruupori ".
      Võimendifoorumis leiad mitu selle võimu teemat, sildlülituses transvõim.
      Kapriisne, piiri peal, transsidel võimsuse tagavara pole.
      See üks lamp on äiksekaitse.
      VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

      Comment


        #4
        Originally posted by Jyrka+Aug 1 2004, 22:51--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (Jyrka @ Aug 1 2004, 22:51)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-hull algaja@Aug 1 2004, 01:40
        Mul on mingi 1989 aasta vene võim. suur metallist(hea jahutus) ja raske - 8 kg umbes.
        eriti selle võimendi ehitusest midagi ei taipa.
        ainuke asi mis näitab tootjat on- 100Y - 101.
        Ühe lambiga. Indikaatoriks on voltmeter.
        Väljundid: 3x 30V, 15 oomi, 120V ja maandus. Igal väljundil on kaitse ja lüliti, üks lüliti on TP või 15 oomi.(kõik on taga).
        Sisenditest, nii palju kui ma aru saan, on 1x mikrofon,1x magnetofon,1x raadio,1x väljund ja 2x tavalist väljundit (märkega IO).
        kuulda on ainult madala tooniga undamine, sisendid ei tööta nagu üldse.
        Kas keegi on sellist võimu näinud.
        Sain selle ühe vanema elektroonikukäest 2 kuud tagasi, kes nüüd on siit kadunud. Kaasa sain ka ühe "ruupori ".
        Võimendifoorumis leiad mitu selle võimu teemat, sildlülituses transvõim.
        Kapriisne, piiri peal, transsidel võimsuse tagavara pole.
        See üks lamp on äiksekaitse. [/b][/quote]
        Vabandust
        Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

        Comment

        Working...
        X