Teade

Collapse
No announcement yet.

Subwoofer

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Subwoofer

    Sai parandatud subwoofer, teeb häält,aga mingi imelik ragin või krõbin on sees, et milles viga võib olla? :unsure:

    #2
    krabin ragin?... arvatavasti need traadid mis lähevad membraanikylge annavad sädet...peaks silmaga näha olema kui suur võimsus peale anda... aitab see et kui on väga katki siis tinutad yle või paned uued juhtmed, kui ainult mõni kiud katki sis lase lihtsalt näiteks moment liimiga yle et ära isoleerida ja et sädet ei tuleks...

    muidugi halvemal juhul võib viga olla selles et võnkepool on viga saand a see väga ebatõenäoline...

    Comment


      #3
      Kerisin sinna uue mähise peale, suht algaja selles suhtes,kas on võimalik,et seal midagi valesti läks?

      Comment


        #4
        mähisega on selline asi et kui sa teda täpselt ringikujuliseks ei saa sis akkab ta raudselt kuhugi vastu käima ja kulutab kiirelt laki maha ja tekib poolipeale sädelus mis ongi arvatavasti sinu krõbina põhjuseks... kui võimalik võta valjukas uuesti lahti ... siis peaks näha olema kohe kas viga selles... muud seal vaevalt valesti saab olla...

        Comment


          #5
          muidugi selline viga võib ka olla et pool pole lihcalt tsentreeritud ja käib vastu kuhugi... sel juhul on krabin just vaikselt mängides hästi kosta...

          Comment


            #6
            ma arvan ise ka, et midagi käib kuhugile vastu, aga ei suuda aru saada,mis täpselt,võtsin valjukauuesti lahti, aga pole näha, et mähis oleks kuhugile vastu käinud... hoidsin ka membraani, papist osajamähist sellest ringikujulisest august väljas,kus ta käib... siis oli ka tahaühendadeskuuldasedaraginat...

            Comment


              #7
              on sul ikka mähis korralikult sinna kylge liiitud?... selline võimalus on ka et lihtsalt traat peal lahti...(aga sis ple see krabin eriti kuulda)... kas krabin on paremini kuulda siis kui vaikselt kuulata või kui suur võimsus järgi on?... arvatavasti ikka yks nendest vigadest on...

              soovitan mingi selline ymmargune detail otsida mis tihkelt sinna pooli sisse läheb... siis peaks saama pooli enamvähem ringi kujuliseks...

              siis proovi pool uuesti ära tsentreerida... mina kasutan sellist tehnikat et annan arvutist generaatoriga 50Hz vaikselt poolile peale... panen membraani momendiga paika ja sis liikutan membraani sedasi paika, kus enam moonutust pole(kõrvaga kuulad seal kus kõige puhtam heli, seal tsenter)...

              Comment


                #8
                Eks maproovin veel seda viga parandada,aga kui hakkama ei saa siis kerin uue mähise, aga korralikumalt... ja kui siis ka midagi välja ei tule,siis ma ei tea...
                Kas sa -8o- viitsiksid selle mingi raha eest mulle ära teha?

                Comment


                  #9
                  Originally posted by Foxboy@Jul 31 2004, 18:48
                  Kas sa -8o- viitsiksid selle mingi raha eest mulle ära teha?
                  selle tegemine oleks väike asi aga kus sa asud? Mina ise märjamaal...

                  Comment


                    #10
                    Ise asun Lääne-Virumaal, suht kaugel, aga asi tasuks ennast ära...
                    Kaua see sul aega võtaks, kui lepiks kindlas ajas ja summas kokku?
                    Mul vaskjuhe, moment liim ja lakk on olemas, et palju oleks siis tööhind?

                    Comment


                      #11
                      Mis marki see subwoofer sul on?...

                      Hinada kysida võib ju palju, iseasi palju sa oled nõus maksma... mina pakuks ymmarguse arvu nagu 100.- ?

                      Aega võtaks see nii umbes päev või kaks...

                      Comment


                        #12
                        Subwoofer on mul MDS DA-1280 800W
                        jah,need liimid kuivavad ju suht kaua...
                        hea oleks, kui ma hommikul tooksin ja õhtul mingi aeg saaks järgi tulla, mul nagu sinnapoole asja ka...
                        Hind mulle sobib...
                        Lepiksmingi ajakoku või annad oma tel nr,et helistan sulle?

                        Comment


                          #13
                          ma raatsin sulle privasse sõnumi ... (kui sa ei märgand juba...)

                          Comment


                            #14
                            Homme võtan ühendust...

                            Comment


                              #15
                              -8o- tnx sulle kõlli paranduse eest, mängib nagu ennegi

                              Comment

                              Working...
                              X