Teade

Collapse
No announcement yet.

Mis 4võimul viga võib olla...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Mis 4võimul viga võib olla...

    Selline lõppvõim... Melodia...

    Nii kui järgi panen põleb see pildil all servas olev õlg läbi... (gt402 ja kt805)... milles võib viga olla... toitepinge on õige ja teised transid on ka korras(niipalju kui mina mõõta oskan)... arvan et viga on kuskil lyytides või takistites... sai võim korra ylepinget 38v asemel 60v... sis kärssasid enamus transid läbi... panin uued ja nyyd selline jama et kaks tykki lähevad läbi isegi ilma mingi sisendsignaalita?... enda mõistus otsas :S...

    #2
    Originally posted by -8o-@Jul 29 2004, 19:35
    Selline lõppvõim... Melodia...

    Loe rohkem võimendifoorumit, nii Rom kui mina ja keegi veel mitmel korral
    soovitanud otsida viga ilma lõputranssideta(805) ja koormuseta. Saavuta
    enne väljundlüüdile pool toitepinget, pote R9,21 liugur ülemisse asendisse, et
    algvool minimaalne oleks, kui pool pinget käes alles siis reguleerid algvoolu
    paika et R10,12 pingelang oleks 0,6V.
    VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

    Comment


      #3
      kas transid on ikka korras kont. gt402 kas lekib või ei on olnud juhuseid kui kontrollimisel kõik ok kuid pinge all ei tööta seal kindlasti mõni trans ära.vaata ka kt805 lekkimine üle.

      Comment


        #4
        Originally posted by Jyrka@Jul 29 2004, 20:13
        Saavuta
        enne väljundlüüdile pool toitepinget, pote R9,21 liugur ülemisse asendisse, et
        algvool minimaalne oleks, kui pool pinget käes alles siis reguleerid algvoolu
        paika et R10,12 pingelang oleks 0,6V.
        Viga võib tõesti seal olla, sest neid potekaid on krutitud....
        aga mis ma sis 805d võtan maha ? ja liugur ylemisse asendisse... ehk sis keskele ?

        Comment


          #5
          Originally posted by -8o-@Jul 29 2004, 20:34
          ? ja liugur ylemisse asendisse... ehk sis keskele ?
          Sul skeem ees, vaatad ja keerad ÜLEMISSE asendisse, siis otsi Abo raamat
          Raadiolülitused ja loe võimenditest.
          VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

          Comment

          Working...
          X