Teade

Collapse
No announcement yet.

Meloodija-stereo ei tööta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Meloodija-stereo ei tööta

    Kuulasin meloodijaga muusikat valjusti, siis järsku lülitas välja ennast. Nüüd enam käima ei lähe. Kohe kontrollin kaitsmeid.
    Sitad lood

    #2
    aga mina käisin täna hommikul jalgrattaga sõitmas ja kohe lähen lõunat sööma.

    Comment


      #3
      Ara valeta meloodiaga pole vximalik valjusti kuulata (ei mxtle seda txsiselt ometi)

      Comment


        #4
        kui ikka väga tundlikud kõlarid on siis peaks vist ikka saama valjusti kuulata..

        Comment


          #5
          Originally posted by Rom@Jun 18 2004, 11:52
          Ara valeta meloodiaga pole vximalik valjusti kuulata
          no ntx minu systeemiga saab ka y-101hega vääga valjusti asja mängima :P kas melodija on siis nõrgem w ?

          Comment


            #6
            Melodia on 6W kanali kohta, kui minu malu mind ei peta.

            Comment


              #7
              Kas jäid vait mõlemad kanalid korraga. No siis pakun, et võrgukaitse läbi.
              Ja muide meloodijaga on võimalik suht valjusti kuulata küll. Piisavalt suure helirõhu tekitamiseks pole neid watte nii palju vajagi.
              Ja kui toitepinge ei kukuks, saaks sealt umbes 25W kätte.
              Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

              Comment


                #8
                Originally posted by Rom@Jun 18 2004, 15:09
                Melodia on 6W kanali kohta, kui minu malu mind ei peta.
                Tea, oleneb vist tüübist, endal kisas ikka piisavalt. Neid peaks kuskil 2x10w või 2x14w kah olema.
                TFK Audio
                #tfkaudio
                http://www.facebook.com/tfkaudio/
                http://tfkaudio.blogspot.com/
                - Audioblogi, projektid jms.

                On kahte sorti inimesi - Ühed, kellele meeldib Loudness ja teised, kellele ei meeldi.

                Comment


                  #9
                  Kui mõlemad pooled korraga vait jäid, sis lõppvõimudel olevad kaitsmed korras.
                  Vaata võrgukaitse üle ja ka trafo juures olev kaitsmeplokk üle.

                  Muidu täitsa lõbus pill see Melodija on. Ma lõin need 2 kanalit silda ja kasutasin ajutise helitekitajana... Mingi periood oli, mil ei olnud võimendit, sis oli hea kapi tagant välja võtta

                  Comment

                  Working...
                  X