Teade

Collapse
No announcement yet.

Help@philips FW-C55

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Help@philips FW-C55

    Probleem on selline,et muidu on muusikakeskus korras,aga heli ei tule kõlari väljunditest,olen selle ühe korra lahti kah võtnud,mõtlesin,et järsku on mingi kaitsme süsteem,et kui peaks + ja - kokku minema,aga ei paistnud peale vaadates midagi puruks olevat,kes oskaks öelda mis viga võib olla või mingit hääd parandust soovitada.

    #2
    karta võib, et lõppvõim on läbi. kontrollida tuleks ka seda, kas indikaator näitab signaali ja kas kuulariaugust signaal tuleb.

    Comment


      #3
      Originally posted by kreeklane@Jun 13 2004, 13:49
      karta võib, et lõppvõim on läbi. kontrollida tuleks ka seda, kas indikaator näitab signaali ja kas kuulariaugust signaal tuleb.
      kuulari august tuleb kyll. Mingi parempoolsest kõlari väljundist tuleb kah,aga väga nõrgalt.(või oli vasakust)

      Comment


        #4
        Uuri igaks juhuks skeemi. Kui kõrvaklapipesa võetakse sealtsamast väljundite juurest, siis võib selles olla viga, neil on see katkestamise lülitus seal sees.
        Kusjuures mõnedel keskustel on klapiaugul ainult üks lüliti ja see lülitab kas lõppvõimu standby'sse või kuskilt mingi mute peale ja siis klappidele on oma kivi.

        Mina muidugi kontrolliks kõigepealt kas lõppvõimu kivi saab toidet, kas selle sisse lülitamine on õige nivooga, mute maas jne, siis kontrolliks lõppvõimu sisendit. Kui siis sinnani kõik on korras, siis tuleb see välja vahetada.

        Ehk vihjad ka, mis tegevuse tagajärjel ta sul vait jäi? Kas asi võis olla seotud kõrvaklappide pistmisega, mingite kõlarite ühendamistega, vee seadmesse kallamisega vms?

        Comment


          #5
          Originally posted by digital@Jun 16 2004, 22:29
          Uuri igaks juhuks skeemi. Kui kõrvaklapipesa võetakse sealtsamast väljundite juurest, siis võib selles olla viga, neil on see katkestamise lülitus seal sees.
          Kusjuures mõnedel keskustel on klapiaugul ainult üks lüliti ja see lülitab kas lõppvõimu standby'sse või kuskilt mingi mute peale ja siis klappidele on oma kivi.

          Mina muidugi kontrolliks kõigepealt kas lõppvõimu kivi saab toidet, kas selle sisse lülitamine on õige nivooga, mute maas jne, siis kontrolliks lõppvõimu sisendit. Kui siis sinnani kõik on korras, siis tuleb see välja vahetada.

          Ehk vihjad ka, mis tegevuse tagajärjel ta sul vait jäi? Kas asi võis olla seotud kõrvaklappide pistmisega, mingite kõlarite ühendamistega, vee seadmesse kallamisega vms?
          Vait jäi ta kõlarite ühendamisega,oma arust olen suht kindel,et juhtmed + ja - kokku ei läinud,aga kõike võib juhtuda.

          Comment


            #6
            millist lõppvõimu seal kasutatakse?

            Comment

            Working...
            X