Teade

Collapse
No announcement yet.

I.Q Ted 4 remont

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    I.Q Ted 4 remont

    Tervist..
    Kodus seisavad vist juba aasta aega pool pidused IQ ted4 põrandakõlarid, pole lihtsalt aega olnud nendega tegeleda.. nüüd mõtlesin ,et võtaks ette.. vahepeal mõtlesin, et viskan üldse ära, aga samas nad on mul teeninud ilusti aega vaat, et 10aastat ja hellikvaliteet on täiesti minule sobiv.

    Põrandakõlarite link: https://www.hifi-wiki.de/index.php/IQ_TED_4

    Ü
    hel kõlaril on arvatavasti filter kutu.. juhtmed taha pannes tuleb üliõrnalt viisimoodi sahinat ja kärsa haisu. samas vist kõik kõlarid töötasid kui õigesti mäletan.
    Teisel on twiiter kutu.

    Filtri parandus või vahetus on vast kergem, aga twiitriga on raskem.. Suuretõenäosusega peab uue meisterdama sinna mis sobiks, kuna seda enam ei müüda väga.

    Kes oleks nõus mõistliku summa eest need korda tegema Tallinnas või selle lähiümbruses (tabasalu, keila, max saku)

    Terv Mart

    #2
    Vs: I.Q Ted 4 remont

    Kõlaril pole millestki kärsakat teha kui volli peale ei keera, see ikka võimu viga. See vist pole aktiivkõlar?
    Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

    Comment


      #3
      Vs: I.Q Ted 4 remont

      Võimendi mul vast peaks korras olema.. Võim on teac r610, see ei lähe selliste probleemide korral töölegi. Ausaltõeldes ei tea mis hais kõlari ligidalt tuleb, võib ka filter sees haiseda.

      Comment


        #4
        Vs: I.Q Ted 4 remont

        Esmalt postitatud Mart88 poolt Vaata postitust
        Filtri parandus või vahetus
        Digital is like formaldehyde, first it kills the music, then it stores it forever.

        Comment

        Working...
        X