Teade

Collapse
No announcement yet.

LG 32 LB 561 V ei käivitu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    LG 32 LB 561 V ei käivitu

    on nupule vajutades vilgub led uimaselt 2x-toiteplokis +130v tekib , lüüdid seal kontrollitud.Kas on mingi tüüpviga, või ei tasu remontida?

    #2
    Vs: LG 32 LB 561 V ei käivitu

    Võin doonori pakkuda, ekraan puruks. Käima ja valgeks läheb.

    Comment


      #3
      Vs: LG 32 LB 561 V ei käivitu

      mida vastu tahad-kas pult ka pakkumisel?

      Comment


        #4
        LG 32 LB 561 V ei käivitu

        Pulti pole. Mida pakutakse vastu kui raha ei pakuta? Kuhu toimetada vaja ?

        Mõne muu LG puldi leiab, mis seda juhiks.
        viimati muutis kasutaja Scott; 03 m 2019, 23:23. Põhjus: järjestikpostitused kokku

        Comment


          #5
          Vs: LG 32 LB 561 V ei käivitu

          Ma tuhlasin vene foorumites ja nüüd enam kindlalt ei saa väita et minu teleka paneel korras oleks.Ehk oskab keegi siin foorumlastest täpsemalt kommenteerida,kiiret mul ei ole.

          Comment


            #6
            LG 32 LB 561 V ei käivitu

            Taustavalgus peab ikka süttima või milles see mittekäivitumine peaks avalduma ?

            Paneeli probleemsust saad kontrollida, võta T-Coni minev lintkaabel lahti. Taustavalgus peab ikka käima minema.

            viimati muutis kasutaja TRX; 04 m 2019, 00:52. Põhjus: järjestikpostitused kokku (3 tk)

            Comment


              #7
              Vs: LG 32 LB 561 V ei käivitu

              pirnissimus, võin üsna veendunult väita et taustavalgustus led-ribad läbi.... telli ja vaheta ära >> https://www.aliexpress.com/item/32974576443.html << või siis need, neil alumiiniumpõhi, seega jahutus parem >> https://www.aliexpress.com/item/32867196922.html <<

              Comment


                #8
                LG 32 LB 561 V ei käivitu

                kui t-con kaabel lahti võtta ei sütti taustvalgustus ikkagi.Mittekäivitumine seisneb selles, et on nupule vajutades vilksatab led 2x ja ei häält ei pilti nagu esimeses postituses kirjutasin.vene foorumis kirjutab, et ledi 2 vilksatust tähendab,et teler läheb kaitsesse ja probleem taustvalgustuse ledidega,mis tuleks välja vahetada-keda uskuda?

                kaits jõudis ette ,kui kirjutasin!

                3 riba-19 dollarit-mitu riba ma tellima peaksin,pole kunagi neid vahetanud.Mul üks uus grundigi 32 tolline telku millel paneel ämblik aga helendab-kas ma sealt võin asenduseks võtta`?
                viimati muutis kasutaja Scott; 04 m 2019, 20:56. Põhjus: järjestikpostitused kokku (3 tk)

                Comment


                  #9
                  Vs: LG 32 LB 561 V ei käivitu

                  kõik 3, see on komplekt, niipalju neid antud teleri sees ongi. Grundigul on teist tüüpi, ei sobi.

                  Comment


                    #10
                    Vs: LG 32 LB 561 V ei käivitu

                    Kas põhimõtteliselt on võimalik neid ühest paneelist teise ümber paigaldada ,või saavad nad sellel protsessil kahjustatud- küsin seda selleks,kuna mulle pakuti doonorit?

                    Comment


                      #11
                      Vs: LG 32 LB 561 V ei käivitu

                      kui on sama tv mudel sama paneelitüübiga siis võid ju lihtsalt enda tv nn ekraaniklaasi tollele katkise ekraaniklaasiga telkule ümber tõsta ja ongi kõik...aga vahetamisel peab olema väääga ettevaatlik jne...üks väike krõks ja ongi kööga....

                      Comment


                        #12
                        Vs: LG 32 LB 561 V ei käivitu

                        Ekraaniklaas tuleb tahes tahtmata eemaldada, kui ka LED ribasid vahetad. Kui LED-id on sellised kuis sellel Aliexpressi lingil siis saab LEDide surmast aimu kui telerit küljelt küljele kallutada, need läätsed on tavaliselt kuumusest lahti sulanud ja on kuulda kuidas ekraani taga ringi veerevad.

                        Comment


                          #13
                          Vs: LG 32 LB 561 V ei käivitu

                          Graupner, ei pruugi olla lahti sulanud...

                          Comment


                            #14
                            Vs: LG 32 LB 561 V ei käivitu

                            Esmalt postitatud TRX poolt Vaata postitust
                            Võin doonori pakkuda
                            Kasutaja TRX ära kadunud -kas kellegil leiduks toiteplokki sellele telerile EAX65391401-see ka rikkis

                            Comment


                              #15
                              Vs: LG 32 LB 561 V ei käivitu

                              Puht huvi pärast küsin,Click image for larger version

Name:	IMG_0082.JPG
Views:	1
Size:	128,0 KB
ID:	872294 et miks üleval ja all on A markeering,aga keskel B-kas need ribad erinevad millegipoolest?

                              Comment

                              Working...
                              X