Teade

Collapse
No announcement yet.

Harman Kardon AVR151S pole heli

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Harman Kardon AVR151S pole heli

    Oskab keegi aidata? Olen lugenud erinevatest foorumitest, et sellel mudelil on tüüpviga mis juhtub peale 2 a.
    Nimelt heli kaob ära. Vahepeal aitab see,et kui juhe tagant vōtta, aga kui paned teise sisendi peale, siis heli kadunud. Proovisin surround-nupu kaudu reseti, aga sellest pole kasu. Olen inimestega arutanud ja arvatakse, et softi probleem.

    Click image for larger version

Name:	9BF14826-B54F-4DC8-B5B3-FF5BF2BED51A.jpeg
Views:	1
Size:	58,8 KB
ID:	882906
    viimati muutis kasutaja Scott; 29 m 2019, 19:31. Põhjus: peale kirjavahemärki on TÜHIK, et tekst puntras koos ei oleks ja kergem lugeda!

    #2
    Vs: Harman kardon avr151s pole heli.

    Kas ta network'i näeb kui selle peale minna?
    Kui ei näe, siis toetudes varasematele kogemustele Onkyo asjadega, on suure tõenäosusega end lahti kuumutanud audio protsessor. Tema ülesanne on leida erinevatest allikatest heli, kuid ühtlasi on temas ka network protsessor ning kui see ei tööta (ei leia connection'i kui võrgujuhe on küljes), siis on selle üldprotsessori töö rikutud. Soft siin ei aita, tegemist on riistvaralise rikkega, mida saab ravida "reballimisega", kuid see on ajutine lahendus.
    Onkyo puhul vahetati vastav trükiplaat tervikuna välja, mis ei ole kuigi odav lõbu. Et vea kordumist vältida, tuleb tagada hea ventilatsioon konkreetse protsessori juures, mida tehakse lisaventilaatoriga. Juba riknenud protsessori puhul see muidugi enam ei aita.
    Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
    Konfutsius

    Comment


      #3
      Vs: Harman Kardon AVR151S pole heli

      Networki peale laseb minna. Leiab raadiojaamad ka üles, aga heli ei tule.
      viimati muutis kasutaja Scott; 29 m 2019, 21:46. Põhjus: peale kirjavahemärki on TÜHIK, et tekst puntras koos ei oleks ja kergem lugeda!

      Comment


        #4
        Re: Vs: Harman Kardon AVR151S pole heli

        Kas soft protsessoril on kuidagi taastatav või üles loetav ja siis asendatav?

        Comment


          #5
          Vs: Re: Vs: Harman Kardon AVR151S pole heli

          Uurisin natuke skeemi. Ma ei panustaks siiski mingile softile, sest selles masinas on kasutusel niisugune lahendus mis võib suvalisest staatikast rikneda. IC1700 ehk NJU7230AFH2, kivi mis tegeleb sisendite valiku JA volume reguleerimisega ning NB! sel kivil pole skeemis ei sisendites ega väljundites kasutatud üldse mitte mingisuguseid sidestuskondensaatoreid. On mul ka selline Onkyo laual olnud kus samasugustel tingimustel pandud kivi oli lihtviisil surnud, samas kõik ekraani kohaselt töötas ja mingit protect mode' t ei rakendunud.
          Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
          Konfutsius

          Comment


            #6
            Vs: Re: Vs: Harman Kardon AVR151S pole heli

            Tere,

            Kas lahendasid oma probleem?
            Mina praegu proovin oma AVR151s remonti teha, probleem oli et algusel kohe välja lülitab. Vahetasin 1 transistor B1559, oli died. Praegu töötab aga millal üks kõlar ühendatud Surround Left siis kohe välja lülitab ilma kõlarit kõik töötab.
            Siis leidsin, et paar Resistorid vaja vahetada.

            Kui on vaja põhi transistorid B1559 või D2389 mul olemas
            Need on väga lihtne kontrollida.

            Comment

            Working...
            X