Teade

Collapse
No announcement yet.

midagi on mäda selle võimuga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    midagi on mäda selle võimuga

    Mul see (Radiotehnika y-101-ctepeo hi-fi) võim jamab ise ei jaga sellstest asjadest. algusest ta mängis aga vilistas millegipärast teeeb mingi siuts siuts ja nyyd ta vilistab ja lisaks veel tuleb yhest kõlarist heli väga väga vaikselt ja teisest kõlarist tuleb heli nii nagu peab mingi kala on sees. Äkki keegi oskab nõu anda?

    #2
    kas keegi ei oska nõu anda tahaks seda korda saada. :mellow:

    Comment


      #3
      A kas lüütkonded vahetasid ära? Kui ei, siis vaheta ja soovitan soojalt - kõik Vene omad välja ja lääne omad asemele. Sobivaid kasutatuid leiad katkistest monitoridest, telekatest vms. lääne tehnika.

      Comment


        #4
        Kõigepealt alusta grammari eelvõimu eemaldamiseks. Siis kontrolli toited ja toitelüüdid. Kui signaali ei ole, siis otsi omale üks töökorras lüüt (suurus pole eriti oluline, peaasi, et suurusjärk oleks sama) ja siis proovi sellega sisendi ja ekva plaadile tagantpoolt olemasolevaid lüüte sillata... nb! polaarsus pane õieti. Kui leiad vigase lüüdi üles, siis tead, mida jootma hakata.
        Muidugi pole paha mõte ka kõikide lüütite vahetus aga see on suht suur töö.

        Comment


          #5
          oleks ma ni tark et teaks mis on lyyt jne. ma ei jaga nendest eriti midagi.
          kus need lüüdid peaksid asuma yldse?

          Comment


            #6
            lüüt ehk elektrolüütkondensaator. alumiiniumist purgid noh.. kui neid vahetad jälgi polaarsust, sest võib kergesti juhtuda et maja valget suitsu täis saab olema.

            Comment


              #7
              mõtlesin, et vahetan oma brig'il kõik lüüdid ära... aga mitme voldised võiksid need konded olla? eelvõimus on millegipärast siin mingi 200voldine lüüt :/

              Comment


                #8
                no pole veel võimu lahti võtt aga võtan ja vaatan aga mille järgi saab aru et lyyt on vigane :mellow:

                Comment


                  #9
                  Radiotehnikal Y-101 on grammeri võim eest vaates taga vasakul püstine plokk.See plokk on kahe kruviga kinni.Seal sees olevad alumiinium topsid ongi elektrolüüt kondensaatorid,mis kipuvad tühjaks minema.Ideaal juhul võiks kõik nad välja vahetada.Kui money puudub,siis võta üks samasugune ja pane paraleelselt peale ja otsi millal pinisemine lakkab.Võib juhtuda siiski,et on rohkem kui üks kondekas tühi.

                  Comment


                    #10
                    kas need 6 tykki mis on selle võimu sees. a kust ma asemele võtan ja kas seda on näha kah kui mõni lyytidest on kutu.

                    Comment


                      #11
                      Poest ofkoors...

                      Aga kõigepealt viska see gramma plokk üldse välja ja proovi ilma selleta asja kasutada. Ega see pole seal üldse vajalik ja kui sa grammat ei kasuta, siis jätagi ta sahtlisse.

                      Comment


                        #12
                        Originally posted by phlox@May 15 2004, 13:20
                        kas seda on näha kah kui mõni lyytidest on kutu.
                        Üldiselt visuaalvaatlusel mitte. Mõnikord ajavad konded vedelikku ja paberit välja kui ülepinget saavad. Kui midagi välja on asi ajanud, siis on küpse igaljuhul.
                        Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                        Comment


                          #13
                          Originally posted by digital@May 18 2004, 19:34
                          Poest ofkoors...

                          Aga kõigepealt viska see gramma plokk üldse välja ja proovi ilma selleta asja kasutada. Ega see pole seal üldse vajalik ja kui sa grammat ei kasuta, siis jätagi ta sahtlisse.
                          hmm... mis gramma plokk?

                          Comment


                            #14
                            Originally posted by phlox@May 18 2004, 22:13
                            hmm... mis gramma plokk?
                            Ehk võtad kasutajast Lypsik eeskuju ja otsid lähima remondimehe.
                            VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

                            Comment


                              #15
                              lypsik minu klassivend... aga ma vist nagunii myyn selle katkise võimu maha

                              Comment

                              Working...
                              X