Teade

Collapse
No announcement yet.

Vana vinüülikaga raadio Rigonda taaselustamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Vana vinüülikaga raadio Rigonda taaselustamine

    Tere

    Niisiis töötuna kodus istudes leidsin isa kodust vana maki voolu võtab sisse ja ilus roheline lambike särab armsasti, aga vene keelest ei jaga mitte tuhkagi.

    Asudes asja juurde, siis on see isal saadud kuskilt ja keegi suts lammutand seda juba ja näiteks vinüülplaadi mängija pole ühendatud ja tahaks teada kuhu see käib. Ning natuke seletusi kust mida sättida ja mis kuhu käib.9
    Pilte ka natuke
    Discover the magic of the internet at Imgur, a community powered entertainment destination. Lift your spirits with funny jokes, trending memes, entertaining gifs, inspiring stories, viral videos, and so much more from users like HeKenZo.

    Discover the magic of the internet at Imgur, a community powered entertainment destination. Lift your spirits with funny jokes, trending memes, entertaining gifs, inspiring stories, viral videos, and so much more from users like HeKenZo.

    Discover the magic of the internet at Imgur, a community powered entertainment destination. Lift your spirits with funny jokes, trending memes, entertaining gifs, inspiring stories, viral videos, and so much more from users like HeKenZo.


    Kuhu see juhe tuleks panna, et vinüülikale hääled sisse saada?

    Küsige aidake ja proovime vanale asjale eluvaimu sisse saada.

    Rauno

    #2
    Vs: Soovin abi vana vinüülikaga raadio taaselustamisel (rigonda).

    Kui keelt ei oska, on jah veidikene raske. Äkki alustuseks lihtsalt pildikeste vaatamisest on abi?
    Velkommen til Google Søk. Finn det du leter etter på nettet på et blunk.

    Comment


      #3
      Vs: Soovin abi vana vinüülikaga raadio taaselustamisel (rigonda).

      Kui sa kolmanda pildi juhet silmas pead, siis see on ilmselt ULL antenn ja käib tagantpoolt kõige vasakpoolsemasse pesasse.

      Comment


        #4
        Vs: Soovin abi vana vinüülikaga raadio taaselustamisel (rigonda).



        Ehk on siit miskit abiks.

        Comment


          #5
          Vs: Soovin abi vana vinüülikaga raadio taaselustamisel (rigonda).

          Aitäh ma arvasin algul et vinüülika oma sest ta mitte ei taha keerlema hakata. Vähemalt natuke targem nüüd.

          Edit : aga kas keegi seletaks 2ra milleks need teised augud? Esimesed 2 on kõlarid seda ma näen piltidest seal aga milleks kaks eri antenni jne?

          Kas keegi oskab mulle nupud lahti seletada.

          Ahjaaa kerge edasiminek näppisin ja sain selle ilmselt dv nupu alt kaks vene häält kätte
          Pilti ka siis kus mul n6el et h22lt kuulda ennem tuli isegi muusikat korra kuskilt http://imgur.com/8cnghEq
          Väike lõbus testvideo : http://youtu.be/8Q1Mi73QFYk
          viimati muutis kasutaja Rauno Ortikov; 20 m 2014, 22:10.

          Comment

          Working...
          X