Teade

Collapse
No announcement yet.

Hoiatus kasutaja kreeklase juurde ärge midagi remonti viige.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Hoiatus kasutaja kreeklase juurde ärge midagi remonti viige.

    Peale tema remonti võib makid ja võimendid ära visata.Tänan tähelepanu eest.

    #2
    Vs: Hoiatus kasutaja kreeklase juurde ärge midagi remonti viige.

    Kui sa nii arvad!

    Comment


      #3
      Vs: Hoiatus kasutaja kreeklase juurde ärge midagi remonti viige.

      Mulle kreeklase mõned ütlemised foorumis pole meeldinud aga vaadates võimu Sony ta-f70 service manuali ütleks, et nii selle kui ka enamuse tänapäeva audiotehnikat tuleb peale garantiiaja lõppu tekkinud riket viia kohe JÄÄTMEJAAMA. Need on juba tootja poolt tehtud sellised nõmedad, et korraliku remondi omahind pea sama seadme järelturu hinnaga, keskmisele eestlasele vastvõetamatu.
      Mulle tulid remonti Logitechi vanem Z-230 ja uuem Z-2300, kui Z-230 remonditav siis Z-2300 tehtud selline, et pole ette nähtud remontida. Ma pensionil, igavuse peletamiseks püüdsin ikka vea põhjust leida, õigem olnuks tagasi anda, Türil jäätmejaam olemas.
      Service manuali 2300 pole, pika pusimise peale arvan, et viga ( madalsageduslik müdin) tuleb grossoweri filtrist, selleks kulus kokku ligi 10h, ettevõtlusega kursis olevad mehepojad võiks esialgse hinna pakkuda, järelturul sattusin 75-80E peale.
      VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

      Comment


        #4
        Vs: Hoiatus kasutaja kreeklase juurde ärge midagi remonti viige.

        Lgp moded võiks teema sulgeda.Hoiatus edastatud ja järgnevat teemaarendust pole vaja.

        Comment


          #5
          Vs: Hoiatus kasutaja kreeklase juurde ärge midagi remonti viige.

          tundub nagu lahmid niisama siin ja mängid tuusa.
          oleks asjal alust olnud ja teema korrektne, oleksid ka lahtiseletanud, milles tegelikult asi + teisele poolele anda võimalus seletuseks (mitte nõuda teema kohe kinni panna).
          praegu lihtsalt tundub kliendi-remondimehe vaheline möödarääkimine stillis:
          klient soovis suurt raha maksmata uue väärse pilli tulemust saada ja putitamise tulemusena ilmnes, et s*tast saia ikkagi saa. samas klient osutus räuskavaks närvihaigeks ja ei soovinud otsida probleemile lahendust remondimehega, vaid tormas kohe laiale maailmale pasundama.

          Comment


            #6
            Vs: Hoiatus kasutaja kreeklase juurde ärge midagi remonti viige.

            Tõepoolest, teise poole selgitus on ootuspärane, sulgemisega aega on.
            Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
            Konfutsius

            Comment


              #7
              Vs: Hoiatus kasutaja kreeklase juurde ärge midagi remonti viige.

              Mida see kreeklane siis tegi ?

              Mina arvan, et võib temaga küll tegemist teha.
              Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

              Comment


                #8
                Vs: Hoiatus kasutaja kreeklase juurde ärge midagi remonti viige.

                Esmalt postitatud Jyrka poolt Vaata postitust
                siis Z-2300 tehtud selline, et pole ette nähtud remontida.
                Mis seal siis nii võimatut on, et remontida ei anna? SMD detailid, natuke liimi peale pandud mõttetult, muidu pole ju raskusi.
                Pealegi see jäätmejaama jutt, mis inimene viiks näiteks selle z-2300 jäätmejaama? Esiteks müüki pannes saaks juba kena kopika, teiseks saaks seda kasutada varuosadena või eraldiseisva võimendi taga. Üldse ei saa aru inimestest, kes elektroonikakraami jäätmejaama viivad. Täielik raiskamine!
                Mis inimestel küll arus on, näiteks kunagi ammu ammu üks Gold Star ressiiver oli jäätmepuntki viidud koos Melodija radioolaga. Ma seda nägin, hüppasin jooksuga rattalt maha ja haarasin ressi kaenlasse. Rattaga sai koju tassitud, pärast käisin Melodija järel samuti.
                Samamoodi Tartus jäätmete kogumispunkt, inimesed toovad sinna päris head kraami isegi, aga kunagi käisin kohal, et kas siit saaks asju ka võtta, vastuseks tuli ei.
                Lõpetuseks vanadest elektroonikaplaatidelt saadavad komponendid on täiesti normaalne ka uuesti kasutuseks. On sattunud tänapäevased säästu KA7805 toite regulaatorid kätte, naer tuli peale, jalad ja jahutuskest jube peenike, mis värk toimub.

                Comment


                  #9
                  Vs: Hoiatus kasutaja kreeklase juurde ärge midagi remonti viige.

                  Esmalt postitatud martinj poolt Vaata postitust
                  Mida see kreeklane siis tegi ?

                  Mina arvan, et võib temaga küll tegemist teha.
                  Sony võim peale remonti ei tööta ühe kanaliga-oli viga ainult direct nupus mis oli väsinud.Nakamichi dragonil oli vaja vahetada kummirullid-tulemus-kuna mehaanika kinnituspoldid olid seest kinnitamata siis uuel omanikul transpordi ajal jalutas kogu mehaanika osa makis sees ringi-trükiplaadid puruks-mehaanika ka segamini.Saadeti saksa naka esindusse -remont 800 euri.Nii ta mu naka ära tappis.Normaalne vend jah.

                  Comment


                    #10
                    Vs: Hoiatus kasutaja kreeklase juurde ärge midagi remonti viige.

                    Esmalt postitatud tiidu93 poolt Vaata postitust
                    Mis seal siis nii võimatut on, et remontida ei anna? SMD detailid, natuke liimi peale pandud mõttetult, muidu pole ju raskusi.
                    Pealegi see jäätmejaama jutt, mis inimene viiks näiteks selle z-2300 jäätmejaama? Esiteks müüki pannes saaks juba kena kopika, teiseks saaks seda kasutada varuosadena või eraldiseisva võimendi taga. Üldse ei saa aru inimestest, kes elektroonikakraami jäätmejaama viivad. Täielik raiskamine!
                    Tiidu tee omale remondifirma, hoopis teine asi on hobi korras nokitsemine, raiskamine algab juba tootja poolt, toota ju vaja.
                    Nagu päikse käest ööpimedusse minek on kui lõpetada näiteks Kenwood KR-720L ja hakata tegelema Logitech Z-2300-ga.
                    VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

                    Comment


                      #11
                      Vs: Hoiatus kasutaja kreeklase juurde ärge midagi remonti viige.

                      Tahaks tõesti kreeklase versiooni, kuidas näpud pruuniks sai.
                      Mitte, et postituste arv midagi määraks, aga alla 500 vs üle 7k... selle aja jooksul oleks midagi enamat välja koorunud.
                      Minu arvamus sellest mehest on kui video-tehnika elav legend. Ka lihtsama veakirjelduse puhul oskab näpuga näidata konkreetse detaili või ahela peale. No vähesed pakuvad sedasorti konkurentsi.
                      Erilahendused.
                      PS või mail.

                      Comment


                        #12
                        Vs: Hoiatus kasutaja kreeklase juurde ärge midagi remonti viige.

                        Ja mitte ainult video tehnika osavnäpp. Läbi aegade olen palju väga häid nõuandeid temalt remondifoorumis lugenud ja abi saanud. Vähesed viitsivad ja soovivad teadmisi-kogemusi jagada. Aitähh talle. Kreeklase kompetentsuses ei kahtle karvavõrdki.
                        Хоть я сразу не понял что это, ну почуствовал что для полного счастья это как раз вот уменя не хватало.

                        Comment


                          #13
                          Vs: Hoiatus kasutaja kreeklase juurde ärge midagi remonti viige.

                          Foorumlased ootavad kasutaja "kreeklane" kommentaari selles küsimuses.
                          Keegi pole targemaks muutunud sellest, et mind lolliks peab.

                          Comment


                            #14
                            Vs: Hoiatus kasutaja kreeklase juurde ärge midagi remonti viige.

                            mina ei ole isiklikult kreeklase nime all tegutseva inimesega tuttav, küll aga vastab tõele see, et olen näinud ühte tema pool parandatud kassetikat, mille puhul oli just unustamine, lohakus või misiganes see peahäda. Nii nagu eespoolgi mainitud probleem, siis ka seal olid unustatud kinnitused tagasi kinni panemata. See ei näita midagi remontija oskuste kohta, sest seda oskaks pea iga tehnikahuviline teha. Nii, et asi pole ilmselt mitte oskustes, vaid näiteks ülekoormatuses, isiklikes probleemides või milles tahes ja arvatavasti parandatav häda, kuid mainimist on see asi kindlasti väärt.
                            Nii, et veelkord- postitus ei ole oskustest, vaid unustamisest.
                            Loodan igatahes, et see teema aitab selle probleemi lahendada, sest see ei peaks ju ometi ülesaamatu olema.

                            Comment


                              #15
                              Vs: Hoiatus kasutaja kreeklase juurde ärge midagi remonti viige.

                              Esmalt postitatud wigo poolt Vaata postitust
                              Sony võim peale remonti ei tööta ühe kanaliga-oli viga ainult direct nupus mis oli väsinud.Nakamichi dragonil oli vaja vahetada kummirullid-tulemus-kuna mehaanika kinnituspoldid olid seest kinnitamata siis uuel omanikul transpordi ajal jalutas kogu mehaanika osa makis sees ringi-trükiplaadid puruks-mehaanika ka segamini.Saadeti saksa naka esindusse -remont 800 euri.Nii ta mu naka ära tappis.Normaalne vend jah.
                              Nakamichidega (jaa ma olen neid näppinud) , olen mina teinud nii, et lasknud omanikul minu juhendamise järgi asjad ära teha. Vähemalt jääb enda südametunnistus puhtaks. Liiga ilusad asjad. Aga ära sai surmast päästetud.
                              Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                              Comment

                              Working...
                              X