Teade

Collapse
No announcement yet.

Otsin "restaureerijat" ca 70'te lõpust pärit ressiiverile Blaupunkt Audiotron 40

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Otsin "restaureerijat" ca 70'te lõpust pärit ressiiverile Blaupunkt Audiotron 40

    Tere kõigile

    Minu kasutuses on kaunis vanakene 70. aastatest nimega Blaupunkt Audiotron 40.
    Kasutatuna ostetud, paar aastat töötas mureta, vahepeal tehti pisut remonti kui ilmnesid probleemid (vahetati paar kondekat ja puhastati kontaktid).
    Nüüd on umbes aasta möödas ja uuesti sarnased mured- üks kanal kaob ära. Lõpuks juba mõlemad.

    Kas keegi oskab suunata, tegijat soovitada?
    Eesmärk oleks siis tehniliselt see seade nö "restaureerida", vahetada välja kõik mis on kehvas seisus ja mis võiks varsti olla kehvas seisus.
    Kosmeetiliselt on kõik piisavalt tip-top minu maitsele, seal osakonnas probleeme ei ole.
    Garantiid muidugi sellisele asjale anda ei saa, aga tegelikult ma sooviks, et saaks seda seadet pärast muretult kasutada pikemat aega.
    Töö maht oleks selgelt üpris suur. Eelarve on suurusjärgus uue samalaadse asja hinnaga. (s.t. ma eelistan selle kordategemist uuele seadmele kui väljaminek on umbes võrdne)

    Kõik kommentaarid oodatud- on see üldse mõistlik projekt mida läbi viia?


    Kuldar

    #2
    Vs: Otsin "restaureerijat" ca 70'te lõpust pärit ressiiverile Blaupunkt Audiotron 40

    Aga asukoht on vist suur saladus.
    Minu arvates tasuks ikka putitada.
    Vanad asjad on head asjad.
    Üks vanake käis kunagi minu juures hoolduses.
    Pärast potekate ja kontaktide puhastust oli ikka vägagi mõnus ja mahe heli.
    Ka raadiovastuvõtjad on neil üldiselt vägagi head.
    Sellel polnud isegi antenni vaja.
    Linnas võttis lähemaid jaamu täitsa hästi ja stereos.
    Muidugi detailide vahetamine võib juba probleeme tekitada aga üldiselt tavaliselt piisab korralikust puhastusest ja õlitamisest.
    viimati muutis kasutaja av2; 19 m 2014, 19:18. Põhjus: Täiendus

    Comment

    Working...
    X