Teade

Collapse
No announcement yet.

Mure automakiga?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Mure automakiga?

    ees võim 100w taga 500w
    raadio nr1 sai vahetatud raadio nr2 vastu, kuna raadio levi suht kehva, isegi peale noortehnikust installitud antenniga mille punase juhtme yhendasin mingi taga tulega!
    siis sai raadio nr1 tagasi aga miski pärast enam ei töödanud esikõlatrite võimendi ja tagumisel mis oli varemalt + + yks pluss pekkis aint krabin tuli läbi. panin esikõllid ilma võimendit ja taga + -
    siis hakkas raadio vait jäma suvaliselt, alati kui häält juurde keerasin jäi vait makki tuled põlesid aga piiksu ei teinud vahest 1-2 taaskäivitust tõi kõik normi.. mängis jälle mõne sekundi.. minuti ja siis vait!

    tõin raadio nr1 tupa ja proovis eraldi akupealt, yhendatud subwoofriga voi mkingi kehva kõlliga (keera valjuks tahad, kuula kauaks tahad kõik norm)
    viisin garaazi ja proovisin uuesti aga nyyd ei teinud makk enam piiksugi, proovisin makk nr2 te ja sama(eila provisin autosaga kumbki pilti ette ei löö)

    võibolla olin nats joonud ja miski ühendus garaasis lä'ks valesti, (raadiote kaitsmed terved!)kardan et miski pidi läbi põlerma..
    täna tuli meelde et sahvris 3-4 a seisnud raadi ka kunagi töötas.. proovisin aga ei miskit nii auto juhtmetega kui eraldiseisva akuga yhendades + ja - pilti ette ei võtta

    kas viia mõni neist renonti või vaadata odavalt mõni töötav varjant või mis neil viga...?

    Y =Ü sry for spelling mistakes !

    #2
    Vs: Mure automakiga?

    mis siin öelda?
    otsi endale raadio nr.4 ja lase see kellelgil teadjamal inimesel peale panna

    Comment


      #3
      Vs: Mure automakiga?

      tead jukyll yritan kui kreeka valitsus aga ikka kisub kiiva
      mind huvitab mis ma esimese kahe raadioga läbi kõrvetasin ja umbes kui palju maksma läheb?
      talve yleelamiseks vajaks 5 euriga mingit norm instrumenti, rohkem hetkel pappi pole ja pyya miskit saada!
      nr.neljapöe vaja sest arvan et san ka ise hakkama mõne juhtmega!
      viimati muutis kasutaja flame; 11 m 2011, 21:52.

      Comment


        #4
        Vs: Mure automakiga?

        sa oled naljakas inimene.arvad et toksin arvutisse "raadio nr1" ja ta annab mulle automaatselt sisukirjelduse koos skeemiga kätte?

        Comment


          #5
          Vs: Mure automakiga?

          Eks tuleb kõik kõlari kaablid ja toitekaablid üle vaadata ning vajadusel uued vedada.
          Ning proovida töötava raadioga.

          Muidu kärsatad veel mõne läbi.

          Abiks oleks ka asukoht, vb. siin on mõni, kes selle sinueest ära teeks.

          Comment


            #6
            Vs: Mure automakiga?

            olen 2 raadiot miskil moel läbi kõrvetanud.. arvan et + või miinus ots puutus vastu seda mida ei tohiks! igal juhul pilti ette ei võta need kaks ega ka kolmas mis oli neli aastat sahtlis seisnud kassetikas!
            saan ehk ülehomme veel ühe kassetika ex siis paista kas saab talveks mingi mussi sisse!
            mu asukoht Saku ja tööl tallinn väikses kandis! pekkis peale raadio ka esimene võimendi ja tagumisel 1 kanal!

            Comment

            Working...
            X