Teade

Collapse
No announcement yet.

CD-mängija mootori kontrollerkivi leidmine ja tellimine netist (lisatud fotolink)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    CD-mängija mootori kontrollerkivi leidmine ja tellimine netist (lisatud fotolink)

    Tere. Kas keegi oleks käpp mikroskeemi leidmises?

    Mul on siin üks Elta art nr 5709 CD-mängija. Omanik on üks õpetajaametis mees kes vahetab seoses oma tööga hirmsas koguses plaate.

    See on niisugune plaadikas, kus kaane küljes on magnet. Eks ta siis põrutas mootorivõllil oleva plaadialuse nii sügavale sisse et see hakkas esialgu vastu korpust hõõruma ning seejärel jäi üldse kinni.

    Selle kõige peale andis arvatavasti otsad mootori kontrollerkivi. Mootor jäi ellu.
    Kuna mul ossilograafi ei ole otsustasin lihtsalt huupi selle kivi ära vahetada.

    Eesti suurim uudisteportaal, mis koondab endas Eesti ja välisuudised, krimiuudised, arvamuslood, ilmainfo ning palju muud


    Jah, ma ei oska piisavalt hästi googlet kasutada. Jah, olen kuulnud sellisest kohast nagu alldatasheet. Jah, saan ingliskeelest aru nagu koer, kes eeldab et kuudi sissepääsu kohale ei saa olla kirjutatud muud kui tema nimi

    Kas keegi aitaks vajadusel selle kivi asendada ja juhendaks võimalikult täpselt kuidas ma selle endale postiga tellida saaksin.

    Võib ka privaatteate jätta.
    Ette tänades
    Mittestandardse asja ehitamisel lepi tõsiasjaga - pärast sind ei oska keegi sellega midagi peale hakata.

    #2
    Vs: CD-mängija mootori kontrollerkivi leidmine ja tellimine netist (lisatud fotolink)

    U0008079U tellimis kood läbi sony service

    saab ka muidugi läbi ebay
    "Directly or indirectly, all issues related to sound should be decided by the ear as an organ of hearing: conclusions that are given by the ear is no longer necessary to challenge. Lord Rayleigh (John William Strutt)

    Comment


      #3
      Vs: CD-mängija mootori kontrollerkivi leidmine ja tellimine netist (lisatud fotolink)

      tee enne ikka mõni kontrollmõõtmine,siin on pildimaterjali:

      Comment


        #4
        Vs: CD-mängija mootori kontrollerkivi leidmine ja tellimine netist (lisatud fotolink)

        mõõda jah enne, mul selline kivi ühe plaadi peal, BA6398, peaks teise tootja sama kivi olema, ehk mõni kinnitab või lükkab ümber.

        cd vahetajast pärit plaat, kas kivi terve ei tea, cd vahetajal oli sahtel puudu, ei saanud kontrollida.

        edit: minu skeemil on lisaks sellele kivile veel üks kivi mootori ahelas - LB1617M - 3-Phase Brushless Motor Driver, kontrollid ka ehk enda skeemi
        viimati muutis kasutaja umbellatus; 20 m 2011, 19:18.

        Comment


          #5
          Vs: CD-mängija mootori kontrollerkivi leidmine ja tellimine netist (lisatud fotolink)

          Tere jälle!
          Tänan Teid osavõtlikkuse eest!


          to freeze: sorry, oleks ma teadnud et see kivi 29 dollarit ära maksab poleks julgenud hakata küll küsimusi esitama....
          Avasin et sellele aparaadile võiks koos saatekuludega 6-9 eurot peale veel panna....


          to kreeklane: kas minu käsutuses oleva ТЛ-4М testri ~1V mõõtepiirkonnaga saaks mingite jalgade pealt teada kas kontrollerkivini jõuavad käsud ,kui ma aparaadil plaati sisse lugema käsin hakata?


          to umbellatus: LB1617M ei hakka siin küll silma. Plaadil on selle kivi lähedal KA9201.
          Eks kui selguks et Sinu kivi siia sobib võib arutada mõne Sulle vajaliku asja vastu saatmist.


          Tänan veelkord kõiki kaasamõtlejaid!
          Mittestandardse asja ehitamisel lepi tõsiasjaga - pärast sind ei oska keegi sellega midagi peale hakata.

          Comment


            #6
            Vs: CD-mängija mootori kontrollerkivi leidmine ja tellimine netist (lisatud fotolink)

            levinum viga on toitepinge puudumine.seda saab tuvastada suvalise mõõteriistaga.siis 5v stabilisaator,seejärel mootorite juhtimine,seal on 4 mootorit taga.tuleb kindlaks teha et mis otsad mingit mootorit juhivad

            Comment

            Working...
            X